Koberec 21061 PRINT VICTORIA
Výrobce: Nej-koberce
Skladem (1 Obchod)
Nejlevněji — 1 358 Kč
Modernost a klasika, tak by se dala ve zkratce popsat kolekce koberců VICTORIA. Kolekce se vyznačuje klasickými vzory komponovanými na pozadí šedé, béžové a jemně hnědé. ▪ Výška vlasu: 6 mm ▪ Celková... Číst dále
Kde koupit nejlevněji
| Obchod | Dostupnost | Cena | |
|---|---|---|---|
| Nej-koberce.cz Nejlevnější | Skladem | 1 358 Kč | Do obchodu |
Popis produktu
Modernost a klasika, tak by se dala ve zkratce popsat kolekce koberců VICTORIA. Kolekce se vyznačuje klasickými vzory komponovanými na pozadí šedé, béžové a jemně hnědé. ▪ Výška vlasu: 6 mm
▪ Celková hmotnost: Cca 0,90 kg/m2
▪ Materiál: 100% Polyester
Parametry
| Barva | Šedá,Zlatá |
|---|---|
| Výška vlasu | Nízky vlas (snadná údržba) |
| Materiál | polyester |
| Umístění | Obývací pokoj,Ložnice |
| Speciální vlastnosti | Vhodný pro podlahové topení |
| Vzor | Abstraktní vzory |
| Kolekce | Victoria |
| Tvar | Obdélník |
| Rozměr | 140x200 cm |
| šířka | 140 cm |
| délka | 200 cm |
Doplňkové informace
| Kategorie | Moderní koberce |
|---|---|
| Výrobce: Nej-koberce | Nej-koberce — Moderní koberce |
| Barva: Šedá,Zlatá | Šedá,Zlatá — Moderní koberce |
| délka: 200 cm | 200 cm — Moderní koberce |
| Kolekce: Victoria | Victoria — Moderní koberce |
| Materiál: polyester | polyester — Moderní koberce |
| Rozměr: 140x200 cm | 140x200 cm — Moderní koberce |
| šířka: 140 cm | 140 cm — Moderní koberce |
| Speciální vlastnosti: Vhodný pro podlahové topení | Vhodný pro podlahové topení — Moderní koberce |
| Tvar: Obdélník | Obdélník — Moderní koberce |
| Umístění: Obývací pokoj,Ložnice | Obývací pokoj,Ložnice — Moderní koberce |
| Výška vlasu: Nízky vlas (snadná údržba) | Nízky vlas (snadná údržba) — Moderní koberce |
| Vzor: Abstraktní vzory | Abstraktní vzory — Moderní koberce |