Koberec Agnella Agnus Matilda Grafit
Výrobce: Nej-koberce
Skladem (1 Obchod)
Nejlevněji — 12 749 Kč
Agnus je rozsáhlá kolekce sestávající z několika desítek luxusních koberců vyrobených z nejkvalitnější novozélandské vlny. Všechny koberce z kolekce Agnus se vyznačují mimořádně sofistikovaným,... Číst dále
Kde koupit nejlevněji
| Obchod | Dostupnost | Cena | |
|---|---|---|---|
| Nej-koberce.cz Nejlevnější | Skladem | 12 749 Kč | Do obchodu |
Popis produktu
Agnus je rozsáhlá kolekce sestávající z několika desítek luxusních koberců vyrobených z nejkvalitnější novozélandské vlny. Všechny koberce z kolekce Agnus se vyznačují mimořádně sofistikovaným, orientálním designem. Krásné rostlinné a zvířecí motivy zdůrazňují elegantní a teplé barvy. Koberce z této kolekce jsou velmi odolné, takže budou zdobit váš interiér na dlouhá léta. Vyznačují se také velmi vysokou kvalitou a měkkostí.
▪ Celková výška: 12 mm
▪ Výška vlasu: 10 mm
▪ Celková hmotnost: 3,10 kg/m2
▪ Materiál: 100% Vlna
Parametry
| Barva | Šedá,Grafitová |
|---|---|
| Výška vlasu | Nízky vlas (snadná údržba) |
| Materiál | vlna |
| Umístění | Ložnice,Obývací pokoj |
| Speciální vlastnosti | Vhodný pro podlahové topení |
| Vzor | Orientální vzory |
| Kolekce | Agnus |
| Tvar | Obdélník |
| Rozměr | 120x180 cm |
| šířka | 120 cm |
| délka | 180 cm |
Doplňkové informace
| Kategorie | Luxusní koberce |
|---|---|
| Výrobce: Nej-koberce | Nej-koberce — Luxusní koberce |
| Barva: Šedá,Grafitová | Šedá,Grafitová — Luxusní koberce |
| délka: 180 cm | 180 cm — Luxusní koberce |
| Kolekce: Agnus | Agnus — Luxusní koberce |
| Materiál: vlna | vlna — Luxusní koberce |
| Rozměr: 120x180 cm | 120x180 cm — Luxusní koberce |
| šířka: 120 cm | 120 cm — Luxusní koberce |
| Speciální vlastnosti: Vhodný pro podlahové topení | Vhodný pro podlahové topení — Luxusní koberce |
| Tvar: Obdélník | Obdélník — Luxusní koberce |
| Umístění: Ložnice,Obývací pokoj | Ložnice,Obývací pokoj — Luxusní koberce |
| Výška vlasu: Nízky vlas (snadná údržba) | Nízky vlas (snadná údržba) — Luxusní koberce |
| Vzor: Orientální vzory | Orientální vzory — Luxusní koberce |