Koberec MOONLIT béžový
Výrobce: Nej-koberce
Skladem (1 Obchod)
Nejlevněji — 8 395 Kč
Kolekce koberců Moonlit představuje tradiční koberce s jemným vintage efektem a elegantním ornamentálním vzorem. Decentní patinovaná kresba dodává koberci nadčasový charakter a umožňuje snadné... Číst dále
Kde koupit nejlevněji
| Obchod | Dostupnost | Cena | |
|---|---|---|---|
| Nej-koberce.cz Nejlevnější | Skladem | 8 395 Kč | Do obchodu |
Popis produktu
Kolekce koberců Moonlit představuje tradiční koberce s jemným vintage efektem a elegantním ornamentálním vzorem. Decentní patinovaná kresba dodává koberci nadčasový charakter a umožňuje snadné kombinování s klasickým, vintage i moderním interiérem. Vzor je navržen tak, aby vytvářel harmonický základ místnosti bez rušivého efektu. Koberce jsou vyrobeny ze syntetických vláken, která zajišťují dobrou odolnost vůči každodennímu používání a snadnou údržbu. Nízký vlas je praktický pro vysávání, nebrání otevírání dveří a umožňuje bezproblémové umístění pod nábytek. Kolekce Moonlit se hodí do obývacího pokoje, ložnice i jídelny. ▪ Výška vlasu: 8 mm
▪ Materiál: 100% polyester
▪ Hmotnost: 2,00 kg/m2
Parametry
| Barva | Béžová |
|---|---|
| Výška vlasu | Nízky vlas (snadná údržba) |
| Materiál | polyester |
| Umístění | Kuchyně,Obývací pokoj,Ložnice |
| Speciální vlastnosti | Vhodný pro podlahové topení |
| Vzor | Orientální vzory |
| Kolekce | MOONLIT |
| Tvar | Obdélník |
| Rozměr | 160x229 cm |
| šířka | 160 cm |
| délka | 229 cm |
Doplňkové informace
| Kategorie | Luxusní koberce |
|---|---|
| Výrobce: Nej-koberce | Nej-koberce — Luxusní koberce |
| Barva: Béžová | Béžová — Luxusní koberce |
| délka: 229 cm | 229 cm — Luxusní koberce |
| Kolekce: MOONLIT | MOONLIT — Luxusní koberce |
| Materiál: polyester | polyester — Luxusní koberce |
| Rozměr: 160x229 cm | 160x229 cm — Luxusní koberce |
| šířka: 160 cm | 160 cm — Luxusní koberce |
| Speciální vlastnosti: Vhodný pro podlahové topení | Vhodný pro podlahové topení — Luxusní koberce |
| Tvar: Obdélník | Obdélník — Luxusní koberce |
| Umístění: Kuchyně,Obývací pokoj,Ložnice | Kuchyně,Obývací pokoj,Ložnice — Luxusní koberce |
| Výška vlasu: Nízky vlas (snadná údržba) | Nízky vlas (snadná údržba) — Luxusní koberce |
| Vzor: Orientální vzory | Orientální vzory — Luxusní koberce |