Koberec Agnella Isfahan Sefora grafitový
Výrobce: Nej-koberce
Skladem (1 Obchod)
Nejlevněji — 3 748 Kč
Tradiční kolekce s nádechem modernosti je nabídkou pro lidi, kteří si cení elegance a nejvyšší kvality zpracování a zároveň rádi vidí ve svých domovech výrazné dekory. Vybrat si můžete modely s... Číst dále
Kde koupit nejlevněji
| Obchod | Dostupnost | Cena | |
|---|---|---|---|
| Nej-koberce.cz Nejlevnější | Skladem | 3 748 Kč | Do obchodu |
Popis produktu
Tradiční kolekce s nádechem modernosti je nabídkou pro lidi, kteří si cení elegance a nejvyšší kvality zpracování a zároveň rádi vidí ve svých domovech výrazné dekory. Vybrat si můžete modely s tlumenými barvami a takové, které úspěšně oživí i minimalistický interiér. Po letech si zachovávají svůj důstojný vzhled, jelikož jejich extrémně husté rouno je odolné a neopotřebovává se.
▪ Výška vlasu: 8 mm
▪ Celková hmotnost: Cca 2,50 kg/m2
▪ Materiál: 100% vlna
Parametry
| Barva | Šedá,Grafitová |
|---|---|
| Výška vlasu | Nízky vlas (snadná údržba) |
| Materiál | vlna |
| Umístění | Ložnice,Obývací pokoj |
| Speciální vlastnosti | Vhodný pro podlahové topení |
| Vzor | Orientální vzory |
| Kolekce | Isfahan |
| Tvar | Obdélník |
| Rozměr | 80x120 cm |
| šířka | 80 cm |
| délka | 120 cm |
Doplňkové informace
| Kategorie | Luxusní koberce |
|---|---|
| Výrobce: Nej-koberce | Nej-koberce — Luxusní koberce |
| Barva: Šedá,Grafitová | Šedá,Grafitová — Luxusní koberce |
| délka: 120 cm | 120 cm — Luxusní koberce |
| Kolekce: Isfahan | Isfahan — Luxusní koberce |
| Materiál: vlna | vlna — Luxusní koberce |
| Rozměr: 80x120 cm | 80x120 cm — Luxusní koberce |
| šířka: 80 cm | 80 cm — Luxusní koberce |
| Speciální vlastnosti: Vhodný pro podlahové topení | Vhodný pro podlahové topení — Luxusní koberce |
| Tvar: Obdélník | Obdélník — Luxusní koberce |
| Umístění: Ložnice,Obývací pokoj | Ložnice,Obývací pokoj — Luxusní koberce |
| Výška vlasu: Nízky vlas (snadná údržba) | Nízky vlas (snadná údržba) — Luxusní koberce |
| Vzor: Orientální vzory | Orientální vzory — Luxusní koberce |