Koberec Agnella Tempo Alisja Ullswater
Výrobce: Nej-koberce
Skladem (1 Obchod)
Nejlevněji — 7 566 Kč
Vyberte si z naší nabídky koberců v různých barvách, velikostech a vzorech. Vyrobeny jsou z kvalitních materiálů a nevyžadují náročnou údržbu. ▪ Výška vlasu: 8,50 mm ▪ Celková hmotnost: Cca 2,40... Číst dále
Kde koupit nejlevněji
| Obchod | Dostupnost | Cena | |
|---|---|---|---|
| Nej-koberce.cz Nejlevnější | Skladem | 7 566 Kč | Do obchodu |
Popis produktu
Vyberte si z naší nabídky koberců v různých barvách, velikostech a vzorech. Vyrobeny jsou z kvalitních materiálů a nevyžadují náročnou údržbu. ▪ Výška vlasu: 8,50 mm
▪ Celková hmotnost: Cca 2,40 kg/m2
▪ Materiál: 80% vlna 20% polyamid
Parametry
| Barva | Béžová,Modrá |
|---|---|
| Výška vlasu | Nízky vlas (snadná údržba) |
| Materiál | polyamid,vlna |
| Umístění | Kuchyně,Obývací pokoj,Ložnice |
| Speciální vlastnosti | Vhodný pro podlahové topení |
| Vzor | Abstraktní vzory |
| Kolekce | Tempo |
| Tvar | Obdélník |
| Rozměr | 100x180 cm |
| šířka | 100 cm |
| délka | 180 cm |
Doplňkové informace
| Kategorie | Moderní koberce |
|---|---|
| Výrobce: Nej-koberce | Nej-koberce — Moderní koberce |
| Barva: Béžová,Modrá | Béžová,Modrá — Moderní koberce |
| délka: 180 cm | 180 cm — Moderní koberce |
| Kolekce: Tempo | Tempo — Moderní koberce |
| Materiál: polyamid,vlna | polyamid,vlna — Moderní koberce |
| Rozměr: 100x180 cm | 100x180 cm — Moderní koberce |
| šířka: 100 cm | 100 cm — Moderní koberce |
| Speciální vlastnosti: Vhodný pro podlahové topení | Vhodný pro podlahové topení — Moderní koberce |
| Tvar: Obdélník | Obdélník — Moderní koberce |
| Umístění: Kuchyně,Obývací pokoj,Ložnice | Kuchyně,Obývací pokoj,Ložnice — Moderní koberce |
| Výška vlasu: Nízky vlas (snadná údržba) | Nízky vlas (snadná údržba) — Moderní koberce |
| Vzor: Abstraktní vzory | Abstraktní vzory — Moderní koberce |