Koberec AKRYL VALS 8381 Linie 3D modrý
Výrobce: Nej-koberce
Skladem (1 Obchod)
Nejlevněji — 4 836 Kč
Vals je kolekce exkluzivních a velice kvalitních akrylových koberců. Světlé pastelové barvy a sofistikované vzory osloví ty nejnáročnější chutě. Dokonale zdůrazňují reprezentativní charakter... Číst dále
Kde koupit nejlevněji
| Obchod | Dostupnost | Cena | |
|---|---|---|---|
| Nej-koberce.cz Nejlevnější | Skladem | 4 836 Kč | Do obchodu |
Popis produktu
Vals je kolekce exkluzivních a velice kvalitních akrylových koberců. Světlé pastelové barvy a sofistikované vzory osloví ty nejnáročnější chutě. Dokonale zdůrazňují reprezentativní charakter obývacích pokojů a kanceláří a budou také dokonalým doplňkem luxusně a elegantně zařízených pokojů. Koberce Vals jsou velmi měkké a díky své pružnosti nejsou náchylné k hnícení. Skvělá volba pro ty, kdo si cení luxusu, jedinečného designu a profesionálního zpracování.
▪ Výška vlasu: Cca 13 mm
▪ Celková hmotnost: Cca 3,00 kg/m2
▪ Materiál: 100% akryl
Parametry
| Barva | Modrá |
|---|---|
| Výška vlasu | Nízky vlas (snadná údržba) |
| Materiál | akryl |
| Umístění | Kuchyně,Obývací pokoj,Ložnice |
| Speciální vlastnosti | Vhodný pro podlahové topení |
| Vzor | Geometrické vzory,3D vzor |
| Kolekce | Akryl Vals |
| Tvar | Obdélník |
| Rozměr | 80x300 cm |
| šířka | 80 cm |
| délka | 300 cm |
Doplňkové informace
| Kategorie | Luxusní koberce |
|---|---|
| Výrobce: Nej-koberce | Nej-koberce — Luxusní koberce |
| Barva: Modrá | Modrá — Luxusní koberce |
| délka: 300 cm | 300 cm — Luxusní koberce |
| Kolekce: Akryl Vals | Akryl Vals — Luxusní koberce |
| Materiál: akryl | akryl — Luxusní koberce |
| Rozměr: 80x300 cm | 80x300 cm — Luxusní koberce |
| šířka: 80 cm | 80 cm — Luxusní koberce |
| Speciální vlastnosti: Vhodný pro podlahové topení | Vhodný pro podlahové topení — Luxusní koberce |
| Tvar: Obdélník | Obdélník — Luxusní koberce |
| Umístění: Kuchyně,Obývací pokoj,Ložnice | Kuchyně,Obývací pokoj,Ložnice — Luxusní koberce |
| Výška vlasu: Nízky vlas (snadná údržba) | Nízky vlas (snadná údržba) — Luxusní koberce |
| Vzor: Geometrické vzory,3D vzor | Geometrické vzory,3D vzor — Luxusní koberce |