Koberec Alex Trojúhelníky
Výrobce: Nej-koberce
Skladem (1 Obchod)
Nejlevněji — 1 219 Kč
Viskózové koberce Alex jsou kolekcí jedinečných koberců, jejichž vlas je vyroben z viskózy a bavlny, tedy 100% přírodních složek. Kolekce obsahuje jak koberce s klasickým designem, tak koberce s... Číst dále
Kde koupit nejlevněji
| Obchod | Dostupnost | Cena | |
|---|---|---|---|
| Nej-koberce.cz Nejlevnější | Skladem | 1 219 Kč | Do obchodu |
Popis produktu
Viskózové koberce Alex jsou kolekcí jedinečných koberců, jejichž vlas je vyroben z viskózy a bavlny, tedy 100% přírodních složek. Kolekce obsahuje jak koberce s klasickým designem, tak koberce s moderním a originálním designem. Díky tomu si každý najde něco vhodného pro sebe. Viskózové koberce Alex skvěle doplní dekoraci obývacího pokoje, ložnice nebo pokoje pro hosty. Budou vhodne iv pokoji pro teenagery.Ostatní informaceTloušťka vlasu: 3 mmCelková hmotnost: cca 0,70 kg/m2Materiál: 66% viskóza / 34% bavlna
Parametry
| Barva | Béžová,Šedá,Černá |
|---|---|
| Výška vlasu | Nízky vlas (snadná údržba) |
| Materiál | bavlna,viskóza |
| Umístění | Kuchyně,Obývací pokoj,Ložnice |
| Speciální vlastnosti | Protiskluzový,Vhodný pro podlahové topení |
| Vzor | Geometrické vzory |
| Kolekce | Alex |
| Tvar | Obdélník |
| Rozměr | 140x200 cm |
| šířka | 140 cm |
| délka | 200 cm |
Doplňkové informace
| Kategorie | Moderní koberce |
|---|---|
| Výrobce: Nej-koberce | Nej-koberce — Moderní koberce |
| Barva: Béžová,Šedá,Černá | Béžová,Šedá,Černá — Moderní koberce |
| délka: 200 cm | 200 cm — Moderní koberce |
| Kolekce: Alex | Alex — Moderní koberce |
| Materiál: bavlna,viskóza | bavlna,viskóza — Moderní koberce |
| Rozměr: 140x200 cm | 140x200 cm — Moderní koberce |
| šířka: 140 cm | 140 cm — Moderní koberce |
| Tvar: Obdélník | Obdélník — Moderní koberce |
| Umístění: Kuchyně,Obývací pokoj,Ložnice | Kuchyně,Obývací pokoj,Ložnice — Moderní koberce |
| Výška vlasu: Nízky vlas (snadná údržba) | Nízky vlas (snadná údržba) — Moderní koberce |
| Vzor: Geometrické vzory | Geometrické vzory — Moderní koberce |