Koberec ARIES J.RUBIN
Výrobce: Nej-koberce
Skladem (1 Obchod)
Nejlevněji — 40 216 Kč
Tradiční koberec ARIES je ideální pro každého milovníka perských vzorů a klasického stylu. Najde si své místo v obývacím pokoji, jídelně nebo ložnici. ▪ materiál: 100% vlna ▪ celková hmotnost: 2,6 kg... Číst dále
Kde koupit nejlevněji
| Obchod | Dostupnost | Cena | |
|---|---|---|---|
| Nej-koberce.cz Nejlevnější | Skladem | 40 216 Kč | Do obchodu |
Popis produktu
Tradiční koberec ARIES je ideální pro každého milovníka perských vzorů a klasického stylu. Najde si své místo v obývacím pokoji, jídelně nebo ložnici.
▪ materiál: 100% vlna
▪ celková hmotnost: 2,6 kg / m2
Parametry
| Barva | Béžová |
|---|---|
| Výška vlasu | Nízky vlas (snadná údržba) |
| Materiál | vlna |
| Umístění | Obývací pokoj,Ložnice |
| Speciální vlastnosti | Vhodný pro podlahové topení |
| Vzor | Orientální vzory |
| Tvar | Obdélník |
| Rozměr | 300x400 cm |
| šířka | 300 cm |
| délka | 400 cm |
Doplňkové informace
| Kategorie | Orientální koberce |
|---|---|
| Výrobce: Nej-koberce | Nej-koberce — Orientální koberce |
| Barva: Béžová | Béžová — Orientální koberce |
| délka: 400 cm | 400 cm — Orientální koberce |
| Materiál: vlna | vlna — Orientální koberce |
| Rozměr: 300x400 cm | 300x400 cm — Orientální koberce |
| šířka: 300 cm | 300 cm — Orientální koberce |
| Speciální vlastnosti: Vhodný pro podlahové topení | Vhodný pro podlahové topení — Orientální koberce |
| Tvar: Obdélník | Obdélník — Orientální koberce |
| Umístění: Obývací pokoj,Ložnice | Obývací pokoj,Ložnice — Orientální koberce |
| Výška vlasu: Nízky vlas (snadná údržba) | Nízky vlas (snadná údržba) — Orientální koberce |
| Vzor: Orientální vzory | Orientální vzory — Orientální koberce |