Koberec ATA světle šedý kruh
Výrobce: Nej-koberce
Skladem (2 Obchod)
Nejlevněji — 839 Kč
Ata je kolekce jednobarevných koberců. Vlas koberce je vyroben z příze PP Heat Set Frize, odolné vůči zabarvení a deformaci, díky čemuž se koberce snadno udržují čisté. Široká škála barev znamená, že... Číst dále
Kde koupit nejlevněji
| Obchod | Dostupnost | Cena | |
|---|---|---|---|
| Nej-koberce.cz Nejlevnější | Skladem | 839 Kč | Do obchodu |
| KoberceKK.cz | Skladem | 987 Kč | Do obchodu |
Popis produktu
Ata je kolekce jednobarevných koberců. Vlas koberce je vyroben z příze PP Heat Set Frize, odolné vůči zabarvení a deformaci, díky čemuž se koberce snadno udržují čisté. Široká škála barev znamená, že každý si najde barvu, která ladí s dekorem bytu. Jednotné koberce Ata najdou uplatnění téměř v každé místnosti našeho bytu. Skvěle doplní dekoraci obývacího pokoje, ložnice či jídelny. Ostatní informace
Materiál: 100% polypropylen
Výška vlasu: 12 mm
Celková hmotnost: 2000 g/m²
Parametry
| Barva | Hnědá |
|---|---|
| Výška vlasu | 12 mm |
| Materiál | Umělé vlákno |
| Umístění | Kuchyně,Obývací pokoj,Ložnice |
| Speciální vlastnosti | Vhodný pro podlahové topení |
| Vzor | Jednobarevný |
| Kolekce | Ata |
| Tvar | Kruh |
| Rozměr | 120x120 cm |
| šířka | 1 cm |
| Hustota vlasu | 420.000 n./m2 |
| Celková váha | 2650 g/m2 |
| Využití | Vnitřní |
| Lemování | ano-chemlon |
| Třásně | Bez třásní |
| Typ produktu | Kusový koberec |
| Způsob výroby | Strojně dělaný |
| Výrobce | Berfin |
| Typ vlasu | Střižený (příjemný, praktický) |
| Třída kvality | Zlatá střední cesta |
| Styl | Jednobarevný |
| Specifikace materiálu | Polypropylen (vše) |
| Další vlastnosti | Měkký - příjemný na dotyk |
| Země původu | Turecko |
| Podklad | Bez podkladu |
| Celková výška | 9 mm |
| Šířka | 120 cm |
| Délka | 120 cm |