Koberec ATLAS PP J315B černý
Výrobce: Nej-koberce
Skladem (1 Obchod)
Nejlevněji — 362 Kč
Koberce z kolekce Atlas s originálním designem určené pro místnosti zařízené v klasickém stylu. Jsou kolekcí koberců vyrobených z polypropylenových vláken. Vyznačují se především velmi vysokou... Číst dále
Kde koupit nejlevněji
| Obchod | Dostupnost | Cena | |
|---|---|---|---|
| Nej-koberce.cz Nejlevnější | Skladem | 362 Kč | Do obchodu |
Popis produktu
Koberce z kolekce Atlas s originálním designem určené pro místnosti zařízené v klasickém stylu. Jsou kolekcí koberců vyrobených z polypropylenových vláken. Vyznačují se především velmi vysokou otěruvzdorností, jejich vlákna jsou elastické a odolné proti deformaci. Čistí se velmi snadno. Mají také vysokou tepelnou vodivost, takže se dají použít v místnostech s podlahovým topením. Kolekce koberců Atlas obsahuje širokou škálu klasických i modernějších vzorů včetně geometrických, květinových, perských a různých jiných designů.
▪ výška vlasu :. Cca 8 mm
▪ Celková hmotnost :. Cca 1,35 kg / m2
▪ materiál: polypropylen
Parametry
| Barva | Černá |
|---|---|
| Výška vlasu | Nízky vlas (snadná údržba) |
| Materiál | polypropylen |
| Umístění | Obývací pokoj,Ložnice,Kuchyně |
| Speciální vlastnosti | Vhodný pro podlahové topení |
| Vzor | Zvířecí vzor |
| Kolekce | ATLAS |
| Tvar | Obdélník |
| Rozměr | 60x100 cm |
| šířka | 60 cm |
| délka | 100 cm |
Doplňkové informace
| Kategorie | Koberce Zvířecí motiv |
|---|---|
| Výrobce: Nej-koberce | Nej-koberce — Koberce Zvířecí motiv |
| Barva: Černá | Černá — Koberce Zvířecí motiv |
| délka: 100 cm | 100 cm — Koberce Zvířecí motiv |
| Kolekce: ATLAS | ATLAS — Koberce Zvířecí motiv |
| Materiál: polypropylen | polypropylen — Koberce Zvířecí motiv |
| Rozměr: 60x100 cm | 60x100 cm — Koberce Zvířecí motiv |
| šířka: 60 cm | 60 cm — Koberce Zvířecí motiv |
| Speciální vlastnosti: Vhodný pro podlahové topení | Vhodný pro podlahové topení — Koberce Zvířecí motiv |
| Tvar: Obdélník | Obdélník — Koberce Zvířecí motiv |
| Umístění: Obývací pokoj,Ložnice,Kuchyně | Obývací pokoj,Ložnice,Kuchyně — Koberce Zvířecí motiv |
| Výška vlasu: Nízky vlas (snadná údržba) | Nízky vlas (snadná údržba) — Koberce Zvířecí motiv |
| Vzor: Zvířecí vzor | Zvířecí vzor — Koberce Zvířecí motiv |