Koberec Pronto 477/X88M
Výrobce: Nej-koberce
Skladem (1 Obchod)
Nejlevněji — 225 Kč
Vyberte si z naší nabídky moderních koberců v různých barvách, velikostech a vzorech. Vyrobeny jsou z kvalitních materiálů a nevyžadují náročnou údržbu. Materiál: polypropylen Celková hmotnost: 1... Číst dále
Kde koupit nejlevněji
| Obchod | Dostupnost | Cena | |
|---|---|---|---|
| Nej-koberce.cz Nejlevnější | Skladem | 225 Kč | Do obchodu |
Popis produktu
Vyberte si z naší nabídky moderních koberců v různých barvách, velikostech a vzorech. Vyrobeny jsou z kvalitních materiálů a nevyžadují náročnou údržbu. Materiál: polypropylen
Celková hmotnost: 1 kg/m2
Výška vlasu: 6 mm
Parametry
| Barva | Béžová,Hnědá,Černá |
|---|---|
| Výška vlasu | Nízky vlas (snadná údržba) |
| Materiál | polypropylen |
| Umístění | Kuchyně,Obývací pokoj,Ložnice |
| Speciální vlastnosti | Vhodný pro podlahové topení |
| Vzor | Zvířecí vzor |
| Kolekce | Pronto |
| Tvar | Obdélník |
| Rozměr | 57x90 cm |
| šířka | 57 cm |
| délka | 90 cm |
Doplňkové informace
| Kategorie | Koberce Zvířecí motiv |
|---|---|
| Výrobce: Nej-koberce | Nej-koberce — Koberce Zvířecí motiv |
| Barva: Béžová,Hnědá,Černá | Béžová,Hnědá,Černá — Koberce Zvířecí motiv |
| délka: 90 cm | 90 cm — Koberce Zvířecí motiv |
| Kolekce: Pronto | Pronto — Koberce Zvířecí motiv |
| Materiál: polypropylen | polypropylen — Koberce Zvířecí motiv |
| Rozměr: 57x90 cm | 57x90 cm — Koberce Zvířecí motiv |
| šířka: 57 cm | 57 cm — Koberce Zvířecí motiv |
| Speciální vlastnosti: Vhodný pro podlahové topení | Vhodný pro podlahové topení — Koberce Zvířecí motiv |
| Tvar: Obdélník | Obdélník — Koberce Zvířecí motiv |
| Umístění: Kuchyně,Obývací pokoj,Ložnice | Kuchyně,Obývací pokoj,Ložnice — Koberce Zvířecí motiv |
| Výška vlasu: Nízky vlas (snadná údržba) | Nízky vlas (snadná údržba) — Koberce Zvířecí motiv |
| Vzor: Zvířecí vzor | Zvířecí vzor — Koberce Zvířecí motiv |