Koberec Avondale 70 krémový
Výrobce: Nej-koberce
Skladem (1 Obchod)
Nejlevněji — 3 196 Kč
Koberec Avondale je vyroben ze 100% vlny, což mu dodává vysokou kvalitu, pevnost a přirozenou odolnost. Vlas z vlněné příze v kombinaci s plstěnou podložkou zaručuje dlouhou životnost a komfort při... Číst dále
Kde koupit nejlevněji
| Obchod | Dostupnost | Cena | |
|---|---|---|---|
| Nej-koberce.cz Nejlevnější | Skladem | 3 196 Kč | Do obchodu |
Popis produktu
Koberec Avondale je vyroben ze 100% vlny, což mu dodává vysokou kvalitu, pevnost a přirozenou odolnost. Vlas z vlněné příze v kombinaci s plstěnou podložkou zaručuje dlouhou životnost a komfort při používání. Pruhovaná struktura působí elegantně a originálně, díky čemuž dodá interiéru jedinečný charakter. Parametry:
▪ Celková výška: 8 mm
▪ Celková hmotnost: 1,66 kg/m²
▪ Materiál: 100% vlna
▪ Hustota tkaní: 112 500 bodů/m²
Parametry
| Barva | Krémová |
|---|---|
| Výška vlasu | Smyčkový (velmi nízký; odolný) |
| Materiál | vlna |
| Umístění | Chodba,Obývací pokoj,Schodiště,Ložnice |
| Zátěžová třída | 23 - domácnost; vysoká zátěž |
| Speciální vlastnosti | Vhodný pro podlahové topení |
| Vzor | Bez vzoru |
| Kolekce | Avondale |
| Tvar | Obdélník,Čtverec |
| Reakce na oheň | Cfl - střední odolnost proti požáru |
| Určení | Bytová metráž |
| Rozměr | 200x300 cm |
| šířka | 200 cm |
| délka | 300 cm |