Koberec BABY1 popelový / modrý
Výrobce: Nej-koberce
Skladem (1 Obchod)
Nejlevněji — 773 Kč
Vytvořte útulné a bezpečné místo pro hraní s dětským kobercem s roztomilým motivem slůně. Koberec je navržen tak, aby potěšil nejmenší a zároveň poskytl praktické výhody pro rodiče. Díky... Číst dále
Kde koupit nejlevněji
| Obchod | Dostupnost | Cena | |
|---|---|---|---|
| Nej-koberce.cz Nejlevnější | Skladem | 773 Kč | Do obchodu |
Popis produktu
Vytvořte útulné a bezpečné místo pro hraní s dětským kobercem s roztomilým motivem slůně. Koberec je navržen tak, aby potěšil nejmenší a zároveň poskytl praktické výhody pro rodiče. Díky protiskluzové spodní vrstvě pevně drží na podlaze, čímž snižuje riziko uklouznutí během her. Jemný materiál je příjemný na dotek. Koberec se hodí do dětského pokoje, herny či školky – jeho hravý design rozvíjí fantazii a vytváří veselou atmosféru. Skvělý doplněk, který kombinuje funkčnost, bezpečnost a rozkošný vzhled.▪ Materiál: 90% polyester, 10% polyvinylchlorid▪ Hmotnost: 580 g/m²
Parametry
| Barva | Šedá,Modrá,Krémová |
|---|---|
| Výška vlasu | Nízky vlas (snadná údržba) |
| Materiál | polyester,polyvinylchlorid |
| Umístění | Dětský pokoj |
| Speciální vlastnosti | Protiskluzový,Vhodný pro podlahové topení |
| Vzor | Dětský vzor |
| Kolekce | BABY1 |
| Tvar | Obdélník |
| Rozměr | 80x150 cm |
| šířka | 80 cm |
| délka | 150 cm |
Doplňkové informace
| Kategorie | Koberce pro kluky |
|---|---|
| Výrobce: Nej-koberce | Nej-koberce — Koberce pro kluky |
| Barva: Šedá,Modrá,Krémová | Šedá,Modrá,Krémová — Koberce pro kluky |
| délka: 150 cm | 150 cm — Koberce pro kluky |
| Kolekce: BABY1 | BABY1 — Koberce pro kluky |
| Materiál: polyester,polyvinylchlorid | polyester,polyvinylchlorid — Koberce pro kluky |
| Rozměr: 80x150 cm | 80x150 cm — Koberce pro kluky |
| šířka: 80 cm | 80 cm — Koberce pro kluky |
| Tvar: Obdélník | Obdélník — Koberce pro kluky |
| Umístění: Dětský pokoj | Dětský pokoj — Koberce pro kluky |
| Výška vlasu: Nízky vlas (snadná údržba) | Nízky vlas (snadná údržba) — Koberce pro kluky |
| Vzor: Dětský vzor | Dětský vzor — Koberce pro kluky |