Koberec BRIGHTON 275 šedý
Výrobce: Nej-koberce
Skladem (1 Obchod)
Nejlevněji — 806 Kč
Měkký a příjemný na dotek koberec Brighton s hustým vlasem v šedé barvě. Vlas koberce je tkaný z polypropylenové příze a podklad je zakončen plstí. Díky pokročilému výrobnímu procesu a zušlechťování... Číst dále
Kde koupit nejlevněji
| Obchod | Dostupnost | Cena | |
|---|---|---|---|
| Nej-koberce.cz Nejlevnější | Skladem | 806 Kč | Do obchodu |
Popis produktu
Měkký a příjemný na dotek koberec Brighton s hustým vlasem v šedé barvě. Vlas koberce je tkaný z polypropylenové příze a podklad je zakončen plstí. Díky pokročilému výrobnímu procesu a zušlechťování polypropylenových vláken vypadají koberce vyrobené z této příze stejně působivě jako ty z přírodních přízí. Odolná a pružná vlákna saxonského typu s řezaným vlasem zaručují, že si polypropylenový koberec zachová své zářivé barvy po mnoho let bez vyblednutí vlivem UV záření. Polypropylen je antistatický materiál, což znamená, že nepřitahuje prach, a nedostatek látek, jako jsou bílkoviny nebo celulóza, z něj činí nepřátelské prostředí pro roztoče. Díky své odolnosti vůči nečistotám a prachu se polypropylenové koberce snadno udržují čisté. Koberce z polypropylenových vláken jsou také vysoce elastické, díky čemuž jsou odolné vůči pomačkání, poškození a deformaci. ▪ Celková tloušťka: 15,5 mm
▪ Celková hmotnost: 1,82 kg/m²
▪ Materiál: 100% polypropylen
▪ Hustota tkaní: 94 500 bodů/m²
▪ Luxusní třída: LC 4
▪ Původ: Nizozemsko
Parametry
| Barva | Šedá |
|---|---|
| Výška vlasu | Nízky vlas (snadná údržba) |
| Materiál | polypropylen |
| Umístění | Obývací pokoj,Ložnice,Kuchyně |
| Speciální vlastnosti | Vhodný pro podlahové topení,Antistatický |
| Vzor | Bez vzoru |
| Kolekce | Brighton |
| Tvar | Obdélník,Čtverec |
| Rozměr | 100x150 cm |
| šířka | 100 cm |
| délka | 150 cm |
Doplňkové informace
| Kategorie | Jednobarevné koberce |
|---|---|
| Výrobce: Nej-koberce | Nej-koberce — Jednobarevné koberce |
| Barva: Šedá | Šedá — Jednobarevné koberce |
| délka: 150 cm | 150 cm — Jednobarevné koberce |
| Kolekce: Brighton | Brighton — Jednobarevné koberce |
| Materiál: polypropylen | polypropylen — Jednobarevné koberce |
| Rozměr: 100x150 cm | 100x150 cm — Jednobarevné koberce |
| šířka: 100 cm | 100 cm — Jednobarevné koberce |
| Speciální vlastnosti: Vhodný pro podlahové topení,Antistatický | Vhodný pro podlahové topení,Antistatický — Jednobarevné koberce |
| Tvar: Obdélník,Čtverec | Obdélník,Čtverec — Jednobarevné koberce |
| Umístění: Obývací pokoj,Ložnice,Kuchyně | Obývací pokoj,Ložnice,Kuchyně — Jednobarevné koberce |
| Výška vlasu: Nízky vlas (snadná údržba) | Nízky vlas (snadná údržba) — Jednobarevné koberce |
| Vzor: Bez vzoru | Bez vzoru — Jednobarevné koberce |