Koberec CALVIN KLEIN VALLEY stříbrný
Výrobce: Nej-koberce
Skladem (1 Obchod)
Nejlevněji — 16 769 Kč
Koberec CALVIN KLEIN je designovým doplňkem obývacího pokoje nebo ložnice zařízené v moderním stylu. Díky jeho barvám se bude hodit i do jiných stylů a vytvoří ve vašem pokoji mimořádně útulnou... Číst dále
Kde koupit nejlevněji
| Obchod | Dostupnost | Cena | |
|---|---|---|---|
| Nej-koberce.cz Nejlevnější | Skladem | 16 769 Kč | Do obchodu |
Popis produktu
Koberec CALVIN KLEIN je designovým doplňkem obývacího pokoje nebo ložnice zařízené v moderním stylu. Díky jeho barvám se bude hodit i do jiných stylů a vytvoří ve vašem pokoji mimořádně útulnou atmosféru. Je vyroben z kvalitního materiálu, díky kterému je odolný.
▪ Výška vlasu: 11 mm
▪ Celková hmotnost: 1,50 kg/m2
▪ Materiál: 75% viskóza, 25% bavlna
Parametry
| Barva | Béžová,Šedá,Stříbrná |
|---|---|
| Výška vlasu | Nízky vlas (snadná údržba) |
| Materiál | bavlna,viskóza |
| Umístění | Kuchyně,Obývací pokoj,Ložnice |
| Speciální vlastnosti | Vhodný pro podlahové topení |
| Vzor | Moderní vzor |
| Kolekce | Calvin Klein |
| Tvar | Obdélník |
| Rozměr | 160x221 cm |
| šířka | 160 cm |
| délka | 221 cm |
Doplňkové informace
| Kategorie | Moderní koberce |
|---|---|
| Výrobce: Nej-koberce | Nej-koberce — Moderní koberce |
| Barva: Béžová,Šedá,Stříbrná | Béžová,Šedá,Stříbrná — Moderní koberce |
| délka: 221 cm | 221 cm — Moderní koberce |
| Kolekce: Calvin Klein | Calvin Klein — Moderní koberce |
| Materiál: bavlna,viskóza | bavlna,viskóza — Moderní koberce |
| Rozměr: 160x221 cm | 160x221 cm — Moderní koberce |
| šířka: 160 cm | 160 cm — Moderní koberce |
| Speciální vlastnosti: Vhodný pro podlahové topení | Vhodný pro podlahové topení — Moderní koberce |
| Tvar: Obdélník | Obdélník — Moderní koberce |
| Umístění: Kuchyně,Obývací pokoj,Ložnice | Kuchyně,Obývací pokoj,Ložnice — Moderní koberce |
| Výška vlasu: Nízky vlas (snadná údržba) | Nízky vlas (snadná údržba) — Moderní koberce |
| Vzor: Moderní vzor | Moderní vzor — Moderní koberce |