Koberec CARAMEL SCARLET 3911 červený / černý
Výrobce: Nej-koberce
Skladem (1 Obchod)
Nejlevněji — 884 Kč
Koberce Scarlet jsou vyrobeny z polypropylenových vláken, která jsou elastická a odolná proti deformaci. Vyznačují se především velmi vysokou otěruvzdorností. Snadno se čistí vysáváním a mytím... Číst dále
Kde koupit nejlevněji
| Obchod | Dostupnost | Cena | |
|---|---|---|---|
| Nej-koberce.cz Nejlevnější | Skladem | 884 Kč | Do obchodu |
Popis produktu
Koberce Scarlet jsou vyrobeny z polypropylenových vláken, která jsou elastická a odolná proti deformaci. Vyznačují se především velmi vysokou otěruvzdorností. Snadno se čistí vysáváním a mytím šamponem. Kolekce koberců Scarlet obsahuje širokou škálu klasických i moderních vzorů. ▪ Výška vlasu: 9 mm
▪ Celková hmotnost: Cca 1350g/m2
▪ Materiál: 100% Polypropylen
Parametry
| Barva | Červená,Černá |
|---|---|
| Výška vlasu | Nízky vlas (snadná údržba) |
| Materiál | polypropylen |
| Umístění | Kuchyně,Obývací pokoj,Ložnice |
| Speciální vlastnosti | Vhodný pro podlahové topení |
| Vzor | Geometrické vzory |
| Kolekce | SCARLET |
| Tvar | Obdélník |
| Rozměr | 130x190 cm |
| šířka | 130 cm |
| délka | 190 cm |
Doplňkové informace
| Kategorie | Moderní koberce |
|---|---|
| Výrobce: Nej-koberce | Nej-koberce — Moderní koberce |
| Barva: Červená,Černá | Červená,Černá — Moderní koberce |
| délka: 190 cm | 190 cm — Moderní koberce |
| Kolekce: SCARLET | SCARLET — Moderní koberce |
| Materiál: polypropylen | polypropylen — Moderní koberce |
| Rozměr: 130x190 cm | 130x190 cm — Moderní koberce |
| šířka: 130 cm | 130 cm — Moderní koberce |
| Speciální vlastnosti: Vhodný pro podlahové topení | Vhodný pro podlahové topení — Moderní koberce |
| Tvar: Obdélník | Obdélník — Moderní koberce |
| Umístění: Kuchyně,Obývací pokoj,Ložnice | Kuchyně,Obývací pokoj,Ložnice — Moderní koberce |
| Výška vlasu: Nízky vlas (snadná údržba) | Nízky vlas (snadná údržba) — Moderní koberce |
| Vzor: Geometrické vzory | Geometrické vzory — Moderní koberce |