Koberec COLOR 47011/309 Pásy nebeský
Výrobce: Nej-koberce
Skladem (1 Obchod)
Nejlevněji — 4 128 Kč
Kusový koberec s moderním designem na doplnění každého bytového interiéru. Kromě toho také překvapí dobrou kvalitou, vysokou odolností a snadnou údržbou. Navíc je možné ho umístit i do venkovních... Číst dále
Kde koupit nejlevněji
| Obchod | Dostupnost | Cena | |
|---|---|---|---|
| Nej-koberce.cz Nejlevnější | Skladem | 4 128 Kč | Do obchodu |
Popis produktu
Kusový koberec s moderním designem na doplnění každého bytového interiéru. Kromě toho také překvapí dobrou kvalitou, vysokou odolností a snadnou údržbou. Navíc je možné ho umístit i do venkovních prostorů (balkon, terasa).
▪ výška vlasu: Cca 6 mm
▪ celková hmotnost: Cca 1,70 kg/m2
▪ materiál: 100% polypropylen
Parametry
| Barva | Modrá |
|---|---|
| Výška vlasu | Smyčkový (velmi nízký; odolný) |
| Materiál | polypropylen |
| Umístění | Ložnice,Obývací pokoj,Kuchyně,Vnější |
| Speciální vlastnosti | Vhodný pro podlahové topení |
| Vzor | Pruhované vzory,Geometrické vzory |
| Kolekce | Color |
| Tvar | Obdélník |
| Rozměr | 200x290 cm |
| šířka | 200 cm |
| délka | 290 cm |
Doplňkové informace
| Kategorie | Moderní koberce |
|---|---|
| Výrobce: Nej-koberce | Nej-koberce — Moderní koberce |
| Barva: Modrá | Modrá — Moderní koberce |
| délka: 290 cm | 290 cm — Moderní koberce |
| Kolekce: Color | Color — Moderní koberce |
| Materiál: polypropylen | polypropylen — Moderní koberce |
| Rozměr: 200x290 cm | 200x290 cm — Moderní koberce |
| šířka: 200 cm | 200 cm — Moderní koberce |
| Speciální vlastnosti: Vhodný pro podlahové topení | Vhodný pro podlahové topení — Moderní koberce |
| Tvar: Obdélník | Obdélník — Moderní koberce |
| Umístění: Ložnice,Obývací pokoj,Kuchyně,Vnější | Ložnice,Obývací pokoj,Kuchyně,Vnější — Moderní koberce |
| Výška vlasu: Smyčkový (velmi nízký; odolný) | Smyčkový (velmi nízký; odolný) — Moderní koberce |
| Vzor: Pruhované vzory,Geometrické vzory | Pruhované vzory,Geometrické vzory — Moderní koberce |