Koberec DAWN šedý
Výrobce: Nej-koberce
Skladem (1 Obchod)
Nejlevněji — 1 193 Kč
Koberec z kolekce DAWN je perfektní koberec pro ty, kteří si touží netradičním, ale zároveň klasickým způsobem ozvláštnit atmosféru domova. Koberec se také může pochlubit vysokou trvalostí barev a... Číst dále
Kde koupit nejlevněji
| Obchod | Dostupnost | Cena | |
|---|---|---|---|
| Nej-koberce.cz Nejlevnější | Skladem | 1 193 Kč | Do obchodu |
Popis produktu
Koberec z kolekce DAWN je perfektní koberec pro ty, kteří si touží netradičním, ale zároveň klasickým způsobem ozvláštnit atmosféru domova. Koberec se také může pochlubit vysokou trvalostí barev a snadným čištěním.
▪ Celková hmotnost: Cca 1,50 kg/m2
▪ Materiál: 100% polypropylen
Parametry
| Barva | Šedá |
|---|---|
| Výška vlasu | Smyčkový (velmi nízký; odolný) |
| Materiál | polypropylen |
| Umístění | Kuchyně,Obývací pokoj,Ložnice |
| Speciální vlastnosti | Vhodný pro podlahové topení |
| Vzor | Orientální vzory,Geometrické vzory |
| Kolekce | Dawn |
| Tvar | Obdélník |
| Rozměr | 100x150 cm |
| šířka | 100 cm |
| délka | 150 cm |
Doplňkové informace
| Kategorie | Moderní koberce |
|---|---|
| Výrobce: Nej-koberce | Nej-koberce — Moderní koberce |
| Barva: Šedá | Šedá — Moderní koberce |
| délka: 150 cm | 150 cm — Moderní koberce |
| Kolekce: Dawn | Dawn — Moderní koberce |
| Materiál: polypropylen | polypropylen — Moderní koberce |
| Rozměr: 100x150 cm | 100x150 cm — Moderní koberce |
| šířka: 100 cm | 100 cm — Moderní koberce |
| Speciální vlastnosti: Vhodný pro podlahové topení | Vhodný pro podlahové topení — Moderní koberce |
| Tvar: Obdélník | Obdélník — Moderní koberce |
| Umístění: Kuchyně,Obývací pokoj,Ložnice | Kuchyně,Obývací pokoj,Ložnice — Moderní koberce |
| Výška vlasu: Smyčkový (velmi nízký; odolný) | Smyčkový (velmi nízký; odolný) — Moderní koberce |
| Vzor: Orientální vzory,Geometrické vzory | Orientální vzory,Geometrické vzory — Moderní koberce |