Koberec DESTINY 650 zelený
Výrobce: Nej-koberce
Skladem (1 Obchod)
Nejlevněji — 1 188 Kč
Kolekce Destiny nabízí elegantní koberce v přírodních barvách, které jsou vhodné do obýváků, ložnic i dětských pokojů. Stříhaný vlas z polyesterové příze s plstěným podkladem dodává interiéru luxusní... Číst dále
Kde koupit nejlevněji
| Obchod | Dostupnost | Cena | |
|---|---|---|---|
| Nej-koberce.cz Nejlevnější | Skladem | 1 188 Kč | Do obchodu |
Popis produktu
Kolekce Destiny nabízí elegantní koberce v přírodních barvách, které jsou vhodné do obýváků, ložnic i dětských pokojů. Stříhaný vlas z polyesterové příze s plstěným podkladem dodává interiéru luxusní vzhled a zároveň zaručuje dlouhou životnost. Koberce si zachovávají zářivé barvy, jsou odolné vůči nečistotám, snadno se čistí a díky pružnosti materiálu odolávají pomačkání či deformacím. ▪ Celková tloušťka: 10 mm
▪ Celková hmotnost: 1,65 kg/m²
▪ Hustota tkaní: 126 000 bodů/m²
▪ Materiál: 100% polyester
Parametry
| Barva | Zelená |
|---|---|
| Výška vlasu | Nízky vlas (snadná údržba) |
| Materiál | polyester |
| Umístění | Obývací pokoj,Kuchyně,Ložnice |
| Speciální vlastnosti | Vhodný pro podlahové topení |
| Vzor | Bez vzoru |
| Kolekce | Destiny |
| Tvar | Obdélník,Čtverec |
| Rozměr | 100x150 cm |
| šířka | 100 cm |
| délka | 150 cm |
Doplňkové informace
| Kategorie | Jednobarevné koberce |
|---|---|
| Výrobce: Nej-koberce | Nej-koberce — Jednobarevné koberce |
| Barva: Zelená | Zelená — Jednobarevné koberce |
| délka: 150 cm | 150 cm — Jednobarevné koberce |
| Kolekce: Destiny | Destiny — Jednobarevné koberce |
| Materiál: polyester | polyester — Jednobarevné koberce |
| Rozměr: 100x150 cm | 100x150 cm — Jednobarevné koberce |
| šířka: 100 cm | 100 cm — Jednobarevné koberce |
| Speciální vlastnosti: Vhodný pro podlahové topení | Vhodný pro podlahové topení — Jednobarevné koberce |
| Tvar: Obdélník,Čtverec | Obdélník,Čtverec — Jednobarevné koberce |
| Umístění: Obývací pokoj,Kuchyně,Ložnice | Obývací pokoj,Kuchyně,Ložnice — Jednobarevné koberce |
| Výška vlasu: Nízky vlas (snadná údržba) | Nízky vlas (snadná údržba) — Jednobarevné koberce |
| Vzor: Bez vzoru | Bez vzoru — Jednobarevné koberce |