Koberec EXCLUSIVE sloní kost
Výrobce: Nej-koberce
Skladem (1 Obchod)
Nejlevněji — 27 655 Kč
Pokud hledáte exkluzivní ale zároveň jednoduchý doplněk do interiéru, koberec EXCLUSIVE IVORY je pro vás správnou volbou. Díky univerzální béžové barvě ve dvou odstínech se stane nedílnou součástí... Číst dále
Kde koupit nejlevněji
| Obchod | Dostupnost | Cena | |
|---|---|---|---|
| Nej-koberce.cz Nejlevnější | Skladem | 27 655 Kč | Do obchodu |
Popis produktu
Pokud hledáte exkluzivní ale zároveň jednoduchý doplněk do interiéru, koberec EXCLUSIVE IVORY je pro vás správnou volbou. Díky univerzální béžové barvě ve dvou odstínech se stane nedílnou součástí obývacího pokoje nebo ložnice. Další jeho výhodou je materiál vyrobený z kvalitní vlny, zatímco viskóza poskytuje dojem jemnosti.
▪ Výška vlasu: Cca 9 mm
▪ Celková hmotnost: Cca 4,40 kg/m2
▪ Materiál: 78% vlna 22% viskóza
Parametry
| Barva | Krémová |
|---|---|
| Výška vlasu | Nízky vlas (snadná údržba) |
| Materiál | viskóza,vlna |
| Umístění | Obývací pokoj,Ložnice |
| Speciální vlastnosti | Vhodný pro podlahové topení |
| Vzor | Geometrické vzory |
| Kolekce | Exclusive |
| Tvar | Obdélník |
| Rozměr | 240x340 cm |
| šířka | 240 cm |
| délka | 340 cm |
Doplňkové informace
| Kategorie | Luxusní koberce |
|---|---|
| Výrobce: Nej-koberce | Nej-koberce — Luxusní koberce |
| Barva: Krémová | Krémová — Luxusní koberce |
| délka: 340 cm | 340 cm — Luxusní koberce |
| Kolekce: Exclusive | Exclusive — Luxusní koberce |
| Materiál: viskóza,vlna | viskóza,vlna — Luxusní koberce |
| Rozměr: 240x340 cm | 240x340 cm — Luxusní koberce |
| šířka: 240 cm | 240 cm — Luxusní koberce |
| Speciální vlastnosti: Vhodný pro podlahové topení | Vhodný pro podlahové topení — Luxusní koberce |
| Tvar: Obdélník | Obdélník — Luxusní koberce |
| Umístění: Obývací pokoj,Ložnice | Obývací pokoj,Ložnice — Luxusní koberce |
| Výška vlasu: Nízky vlas (snadná údržba) | Nízky vlas (snadná údržba) — Luxusní koberce |
| Vzor: Geometrické vzory | Geometrické vzory — Luxusní koberce |