Koberec Exkluzivní PERS 04 modrý
Výrobce: Nej-koberce
Skladem (1 Obchod)
Nejlevněji — 16 202 Kč
Exkluzivní koberce z kolekce PERS jsou dokonalým řešením pro pokoje zařízené v moderním i klasickém stylu. K jejich výrobě se používají vysoce kvalitní materiály, díky kterým jsou odolné vůči oděru,... Číst dále
Kde koupit nejlevněji
| Obchod | Dostupnost | Cena | |
|---|---|---|---|
| Nej-koberce.cz Nejlevnější | Skladem | 16 202 Kč | Do obchodu |
Popis produktu
Exkluzivní koberce z kolekce PERS jsou dokonalým řešením pro pokoje zařízené v moderním i klasickém stylu. K jejich výrobě se používají vysoce kvalitní materiály, díky kterým jsou odolné vůči oděru, změně barvy a deformaci. Koberce z této série jsou skvělým řešením do obývacího pokoje nebo ložnice.
▪ Výška vlasu: Cca 7 mm
▪ Celková hmotnost: Cca 3,20 kg / m2
▪ Materiál: 100% Akryl - bavlna
Parametry
| Barva | Modrá |
|---|---|
| Výška vlasu | Nízky vlas (snadná údržba) |
| Materiál | bavlna,akryl |
| Umístění | Obývací pokoj,Ložnice,Kuchyně |
| Speciální vlastnosti | Vhodný pro podlahové topení |
| Vzor | Orientální vzory |
| Kolekce | Pers |
| Tvar | Obdélník |
| Rozměr | 150x230 cm |
| šířka | 150 cm |
| délka | 230 cm |
Doplňkové informace
| Kategorie | Luxusní koberce |
|---|---|
| Výrobce: Nej-koberce | Nej-koberce — Luxusní koberce |
| Barva: Modrá | Modrá — Luxusní koberce |
| délka: 230 cm | 230 cm — Luxusní koberce |
| Kolekce: Pers | Pers — Luxusní koberce |
| Materiál: bavlna,akryl | bavlna,akryl — Luxusní koberce |
| Rozměr: 150x230 cm | 150x230 cm — Luxusní koberce |
| šířka: 150 cm | 150 cm — Luxusní koberce |
| Speciální vlastnosti: Vhodný pro podlahové topení | Vhodný pro podlahové topení — Luxusní koberce |
| Tvar: Obdélník | Obdélník — Luxusní koberce |
| Umístění: Obývací pokoj,Ložnice,Kuchyně | Obývací pokoj,Ložnice,Kuchyně — Luxusní koberce |
| Výška vlasu: Nízky vlas (snadná údržba) | Nízky vlas (snadná údržba) — Luxusní koberce |
| Vzor: Orientální vzory | Orientální vzory — Luxusní koberce |