Koberec FD Lori Stelo perlový
Výrobce: Nej-koberce
Skladem (1 Obchod)
Nejlevněji — 2 293 Kč
Vyberte si z naší široké nabídky koberců, které jsou dostupné v různých barvách, velikostech a vzorech. Jsou vyrobeny z kvalitních materiálů, které zaručují dlouhou životnost a nenáročnou údržbu.... Číst dále
Kde koupit nejlevněji
| Obchod | Dostupnost | Cena | |
|---|---|---|---|
| Nej-koberce.cz Nejlevnější | Skladem | 2 293 Kč | Do obchodu |
Popis produktu
Vyberte si z naší široké nabídky koberců, které jsou dostupné v různých barvách, velikostech a vzorech. Jsou vyrobeny z kvalitních materiálů, které zaručují dlouhou životnost a nenáročnou údržbu. Naše rozmanitá nabídka vám umožní nalézt koberec, který dokonale zapadne do stylu vašeho interiéru a přinese mu nový nádech elegance a pohodlí. Tento koberec bude dokonalým doplňkem do vašeho obývacího pokoje v moderním, industriálním stylu.
▪ Výška vlasu: 9 mm
▪ Hmotnosť: 2,08 kg/m2
▪ Materiál: 100% polypropylén
Parametry
| Barva | Krémová,Šedá |
|---|---|
| Výška vlasu | Nízky vlas (snadná údržba) |
| Materiál | polypropylen |
| Umístění | Kuchyně,Obývací pokoj,Ložnice |
| Speciální vlastnosti | Vhodný pro podlahové topení |
| Vzor | Moderní vzor |
| Kolekce | FD Lori |
| Tvar | Obdélník |
| Rozměr | 80x160 cm |
| šířka | 80 cm |
| délka | 160 cm |
Doplňkové informace
| Kategorie | Moderní koberce |
|---|---|
| Výrobce: Nej-koberce | Nej-koberce — Moderní koberce |
| Barva: Krémová,Šedá | Krémová,Šedá — Moderní koberce |
| délka: 160 cm | 160 cm — Moderní koberce |
| Kolekce: FD Lori | FD Lori — Moderní koberce |
| Materiál: polypropylen | polypropylen — Moderní koberce |
| Rozměr: 80x160 cm | 80x160 cm — Moderní koberce |
| šířka: 80 cm | 80 cm — Moderní koberce |
| Speciální vlastnosti: Vhodný pro podlahové topení | Vhodný pro podlahové topení — Moderní koberce |
| Tvar: Obdélník | Obdélník — Moderní koberce |
| Umístění: Kuchyně,Obývací pokoj,Ložnice | Kuchyně,Obývací pokoj,Ložnice — Moderní koberce |
| Výška vlasu: Nízky vlas (snadná údržba) | Nízky vlas (snadná údržba) — Moderní koberce |
| Vzor: Moderní vzor | Moderní vzor — Moderní koberce |