Koberec FEEL 5675/16811 vlny, šedý / antracitový / krémový
Výrobce: Nej-koberce
Skladem (1 Obchod)
Nejlevněji — 8 879 Kč
Koberce z kolekce FEEL budou skvělým doplňkem každého interiéru. Jsou vyráběny v neutrálních, světlých barvách. Koberce se vyznačují vysokou barevnou stálostí, snadným čištěním a jsou antistatické.... Číst dále
Kde koupit nejlevněji
| Obchod | Dostupnost | Cena | |
|---|---|---|---|
| Nej-koberce.cz Nejlevnější | Skladem | 8 879 Kč | Do obchodu |
Popis produktu
Koberce z kolekce FEEL budou skvělým doplňkem každého interiéru. Jsou vyráběny v neutrálních, světlých barvách. Koberce se vyznačují vysokou barevnou stálostí, snadným čištěním a jsou antistatické. Dodají stylový akcent každému modernímu interiéru.
▪ Výška vlasu: 13 mm ▪ Celková hmotnost: Cca 2,50 kg/m2
▪ Materiál: 100% polypropylen
Parametry
| Barva | Antracitová,Krémová,Šedá |
|---|---|
| Výška vlasu | Nízky vlas (snadná údržba) |
| Materiál | polypropylen |
| Umístění | Kuchyně,Obývací pokoj,Ložnice |
| Speciální vlastnosti | Antistatický,Vhodný pro podlahové topení |
| Vzor | Moderní vzor |
| Kolekce | Feel |
| Tvar | Obdélník |
| Rozměr | 280x370 cm |
| šířka | 280 cm |
| délka | 370 cm |
Doplňkové informace
| Kategorie | Moderní koberce |
|---|---|
| Výrobce: Nej-koberce | Nej-koberce — Moderní koberce |
| Barva: Antracitová,Krémová,Šedá | Antracitová,Krémová,Šedá — Moderní koberce |
| délka: 370 cm | 370 cm — Moderní koberce |
| Kolekce: Feel | Feel — Moderní koberce |
| Materiál: polypropylen | polypropylen — Moderní koberce |
| Rozměr: 280x370 cm | 280x370 cm — Moderní koberce |
| šířka: 280 cm | 280 cm — Moderní koberce |
| Speciální vlastnosti: Antistatický,Vhodný pro podlahové topení | Antistatický,Vhodný pro podlahové topení — Moderní koberce |
| Tvar: Obdélník | Obdélník — Moderní koberce |
| Umístění: Kuchyně,Obývací pokoj,Ložnice | Kuchyně,Obývací pokoj,Ložnice — Moderní koberce |
| Výška vlasu: Nízky vlas (snadná údržba) | Nízky vlas (snadná údržba) — Moderní koberce |
| Vzor: Moderní vzor | Moderní vzor — Moderní koberce |