Koberec Felix 9314A lesklý krémový / béžový
Výrobce: Nej-koberce
Skladem (1 Obchod)
Nejlevněji — 6 597 Kč
Vyberte si z naší nabídky moderních koberců v různých barvách, velikostech a vzorech. Vyrobeny jsou z kvalitních materiálů a nevyžadují náročnou údržbu. ▪ Výška vlasu: 11 mm ▪ Celková hmotnost: cca... Číst dále
Kde koupit nejlevněji
| Obchod | Dostupnost | Cena | |
|---|---|---|---|
| Nej-koberce.cz Nejlevnější | Skladem | 6 597 Kč | Do obchodu |
Popis produktu
Vyberte si z naší nabídky moderních koberců v různých barvách, velikostech a vzorech. Vyrobeny jsou z kvalitních materiálů a nevyžadují náročnou údržbu.
▪ Výška vlasu: 11 mm
▪ Celková hmotnost: cca 2250 g/m2
▪ Materiál: 85% Polypropylen / 15% Polyester
Parametry
| Barva | Krémová,Béžová |
|---|---|
| Výška vlasu | Nízky vlas (snadná údržba) |
| Materiál | polypropylen,polyester |
| Umístění | Ložnice,Obývací pokoj |
| Speciální vlastnosti | Vhodný pro podlahové topení |
| Vzor | Abstraktní vzory |
| Kolekce | Felix |
| Tvar | Obdélník |
| Rozměr | 240x330 cm |
| šířka | 240 cm |
| délka | 330 cm |
Doplňkové informace
| Kategorie | Moderní koberce |
|---|---|
| Výrobce: Nej-koberce | Nej-koberce — Moderní koberce |
| Barva: Krémová,Béžová | Krémová,Béžová — Moderní koberce |
| délka: 330 cm | 330 cm — Moderní koberce |
| Kolekce: Felix | Felix — Moderní koberce |
| Materiál: polypropylen,polyester | polypropylen,polyester — Moderní koberce |
| Rozměr: 240x330 cm | 240x330 cm — Moderní koberce |
| šířka: 240 cm | 240 cm — Moderní koberce |
| Speciální vlastnosti: Vhodný pro podlahové topení | Vhodný pro podlahové topení — Moderní koberce |
| Tvar: Obdélník | Obdélník — Moderní koberce |
| Umístění: Ložnice,Obývací pokoj | Ložnice,Obývací pokoj — Moderní koberce |
| Výška vlasu: Nízky vlas (snadná údržba) | Nízky vlas (snadná údržba) — Moderní koberce |
| Vzor: Abstraktní vzory | Abstraktní vzory — Moderní koberce |