Koberec FLANNEL PRINTED B-529
Výrobce: Nej-koberce
Skladem (1 Obchod)
Nejlevněji — 1 693 Kč
Koberce z kolekce FLANNEL PRINTED budou skvělým doplňkem pokoje. Koberce spojují funkčnost, odolnost a estetiku. Jsou vyrobeny z polyesteru, který zaručuje že jsou měkké a kvalitní. Koberce jsou... Číst dále
Kde koupit nejlevněji
| Obchod | Dostupnost | Cena | |
|---|---|---|---|
| Nej-koberce.cz Nejlevnější | Skladem | 1 693 Kč | Do obchodu |
Popis produktu
Koberce z kolekce FLANNEL PRINTED budou skvělým doplňkem pokoje. Koberce spojují funkčnost, odolnost a estetiku. Jsou vyrobeny z polyesteru, který zaručuje že jsou měkké a kvalitní. Koberce jsou nenáročné na údržbu. ▪ Výška vlasu: 7 mm
▪ Celková hmotnost: 1,00 kg/m2
▪ Materiál: 100% polyester
Parametry
| Barva | Modrá,Šedá,Zelená,Červená,Žlutá |
|---|---|
| Výška vlasu | Nízky vlas (snadná údržba) |
| Materiál | polyester |
| Umístění | Dětský pokoj |
| Speciální vlastnosti | Vhodný pro podlahové topení |
| Vzor | Dětský vzor |
| Kolekce | FLANNEL |
| Tvar | Obdélník |
| Rozměr | 160x230 cm |
| šířka | 160 cm |
| délka | 230 cm |
Doplňkové informace
| Kategorie | Koberce pro kluky |
|---|---|
| Výrobce: Nej-koberce | Nej-koberce — Koberce pro kluky |
| Barva: Modrá,Šedá,Zelená,Červená,Žlutá | Modrá,Šedá,Zelená,Červená,Žlutá — Koberce pro kluky |
| délka: 230 cm | 230 cm — Koberce pro kluky |
| Kolekce: FLANNEL | FLANNEL — Koberce pro kluky |
| Materiál: polyester | polyester — Koberce pro kluky |
| Rozměr: 160x230 cm | 160x230 cm — Koberce pro kluky |
| šířka: 160 cm | 160 cm — Koberce pro kluky |
| Speciální vlastnosti: Vhodný pro podlahové topení | Vhodný pro podlahové topení — Koberce pro kluky |
| Tvar: Obdélník | Obdélník — Koberce pro kluky |
| Umístění: Dětský pokoj | Dětský pokoj — Koberce pro kluky |
| Výška vlasu: Nízky vlas (snadná údržba) | Nízky vlas (snadná údržba) — Koberce pro kluky |
| Vzor: Dětský vzor | Dětský vzor — Koberce pro kluky |