Koberec Floorlux sizal flat 48663/870 hnědý
Výrobce: Nej-koberce
Skladem (1 Obchod)
Nejlevněji — 738 Kč
Koberec z kolekce FLOORLUX sizal flat je perfektní koberec pro ty, který si touží netradičním způsobem ozvláštnit atmosféru domova. Kromě toho také překvapí dobrou kvalitou, vysokou odolností a... Číst dále
Kde koupit nejlevněji
| Obchod | Dostupnost | Cena | |
|---|---|---|---|
| Nej-koberce.cz Nejlevnější | Skladem | 738 Kč | Do obchodu |
Popis produktu
Koberec z kolekce FLOORLUX sizal flat je perfektní koberec pro ty, který si touží netradičním způsobem ozvláštnit atmosféru domova. Kromě toho také překvapí dobrou kvalitou, vysokou odolností a snadnou údržbou. Navíc je možné ho umístit i do venkovních prostorů (balkon, terasa).
▪ výška vlasu: Cca 6 mm
▪ celková hmotnost: Cca 1,20 kg / m2
▪ materiál: 100% polypropylen
Parametry
| Barva | Hnědá |
|---|---|
| Výška vlasu | Smyčkový (velmi nízký; odolný) |
| Materiál | polypropylen,sisal |
| Umístění | Ložnice,Obývací pokoj,Kuchyně,Vnější |
| Speciální vlastnosti | Vhodný pro podlahové topení |
| Vzor | Bez vzoru |
| Kolekce | Flat |
| Tvar | Obdélník |
| Rozměr | 80x150 cm |
| šířka | 80 cm |
| délka | 150 cm |
Doplňkové informace
| Kategorie | Jednobarevné koberce |
|---|---|
| Výrobce: Nej-koberce | Nej-koberce — Jednobarevné koberce |
| Barva: Hnědá | Hnědá — Jednobarevné koberce |
| délka: 150 cm | 150 cm — Jednobarevné koberce |
| Kolekce: Flat | Flat — Jednobarevné koberce |
| Materiál: polypropylen,sisal | polypropylen,sisal — Jednobarevné koberce |
| Rozměr: 80x150 cm | 80x150 cm — Jednobarevné koberce |
| šířka: 80 cm | 80 cm — Jednobarevné koberce |
| Speciální vlastnosti: Vhodný pro podlahové topení | Vhodný pro podlahové topení — Jednobarevné koberce |
| Tvar: Obdélník | Obdélník — Jednobarevné koberce |
| Umístění: Ložnice,Obývací pokoj,Kuchyně,Vnější | Ložnice,Obývací pokoj,Kuchyně,Vnější — Jednobarevné koberce |
| Výška vlasu: Smyčkový (velmi nízký; odolný) | Smyčkový (velmi nízký; odolný) — Jednobarevné koberce |
| Vzor: Bez vzoru | Bez vzoru — Jednobarevné koberce |