Koberec GLOSS 409C 86 3D kocka glamour - černý, zlatý
Výrobce: Nej-koberce
Skladem (1 Obchod)
Nejlevněji — 1 197 Kč
Koberce z kolekce GLOSS se vyznačují atraktivními vzory a příjemným materiálem. Jsou vyrobeny z polypropylenu a polyesteru, které kobercem zaručují vysokou kvalitu. ▪ Výška: cca 12 mm ▪ Celková... Číst dále
Kde koupit nejlevněji
| Obchod | Dostupnost | Cena | |
|---|---|---|---|
| Nej-koberce.cz Nejlevnější | Skladem | 1 197 Kč | Do obchodu |
Popis produktu
Koberce z kolekce GLOSS se vyznačují atraktivními vzory a příjemným materiálem. Jsou vyrobeny z polypropylenu a polyesteru, které kobercem zaručují vysokou kvalitu.
▪ Výška: cca 12 mm
▪ Celková hmotnost :. Cca 2,70 kg / m2
▪ Materiál: polypropylen, polyester
Parametry
| Barva | Černá,Zlatá |
|---|---|
| Výška vlasu | Nízky vlas (snadná údržba) |
| Materiál | polypropylen,polyester |
| Umístění | Obývací pokoj,Ložnice |
| Speciální vlastnosti | Vhodný pro podlahové topení |
| Vzor | Geometrické vzory,3D vzor |
| Kolekce | Gloss |
| Tvar | Obdélník |
| Rozměr | 80x150 cm |
| šířka | 80 cm |
| délka | 150 cm |
Doplňkové informace
| Kategorie | Luxusní koberce |
|---|---|
| Výrobce: Nej-koberce | Nej-koberce — Luxusní koberce |
| Barva: Černá,Zlatá | Černá,Zlatá — Luxusní koberce |
| délka: 150 cm | 150 cm — Luxusní koberce |
| Kolekce: Gloss | Gloss — Luxusní koberce |
| Materiál: polypropylen,polyester | polypropylen,polyester — Luxusní koberce |
| Rozměr: 80x150 cm | 80x150 cm — Luxusní koberce |
| šířka: 80 cm | 80 cm — Luxusní koberce |
| Speciální vlastnosti: Vhodný pro podlahové topení | Vhodný pro podlahové topení — Luxusní koberce |
| Tvar: Obdélník | Obdélník — Luxusní koberce |
| Umístění: Obývací pokoj,Ložnice | Obývací pokoj,Ložnice — Luxusní koberce |
| Výška vlasu: Nízky vlas (snadná údržba) | Nízky vlas (snadná údržba) — Luxusní koberce |
| Vzor: Geometrické vzory,3D vzor | Geometrické vzory,3D vzor — Luxusní koberce |