Koberec Holborn Stripe Lunar
Výrobce: Nej-koberce
Skladem (1 Obchod)
Nejlevněji — 25 860 Kč
Vyberte si z naší nabídky koberců v různých barvách, velikostech a vzorech. Vyrobeny jsou z kvalitních materiálů a nevyžadují náročnou údržbu. Široká nabídka vám poskytuje možnost vybrat si koberec,... Číst dále
Kde koupit nejlevněji
| Obchod | Dostupnost | Cena | |
|---|---|---|---|
| Nej-koberce.cz Nejlevnější | Skladem | 25 860 Kč | Do obchodu |
Popis produktu
Vyberte si z naší nabídky koberců v různých barvách, velikostech a vzorech. Vyrobeny jsou z kvalitních materiálů a nevyžadují náročnou údržbu. Široká nabídka vám poskytuje možnost vybrat si koberec, který se bude hodit do stylu interiéru, který máte doma.
▪ výška: 10 mm
▪ materiál: 100% viskóza
▪ hmotnost: 3,50 kg / m2
Parametry
| Barva | Hnědá |
|---|---|
| Výška vlasu | Nízky vlas (snadná údržba) |
| Materiál | viskóza |
| Umístění | Obývací pokoj,Ložnice |
| Speciální vlastnosti | Vhodný pro podlahové topení |
| Vzor | Pruhované vzory |
| Kolekce | Holborn |
| Tvar | Obdélník |
| Rozměr | 160x230 cm |
| šířka | 160 cm |
| délka | 230 cm |
Doplňkové informace
| Kategorie | Luxusní koberce |
|---|---|
| Výrobce: Nej-koberce | Nej-koberce — Luxusní koberce |
| Barva: Hnědá | Hnědá — Luxusní koberce |
| délka: 230 cm | 230 cm — Luxusní koberce |
| Kolekce: Holborn | Holborn — Luxusní koberce |
| Materiál: viskóza | viskóza — Luxusní koberce |
| Rozměr: 160x230 cm | 160x230 cm — Luxusní koberce |
| šířka: 160 cm | 160 cm — Luxusní koberce |
| Speciální vlastnosti: Vhodný pro podlahové topení | Vhodný pro podlahové topení — Luxusní koberce |
| Tvar: Obdélník | Obdélník — Luxusní koberce |
| Umístění: Obývací pokoj,Ložnice | Obývací pokoj,Ložnice — Luxusní koberce |
| Výška vlasu: Nízky vlas (snadná údržba) | Nízky vlas (snadná údržba) — Luxusní koberce |
| Vzor: Pruhované vzory | Pruhované vzory — Luxusní koberce |