Koberec HOME NP 414 CREAM
Výrobce: Nej-koberce
Skladem (1 Obchod)
Nejlevněji — 1 183 Kč
Koberce z kolekce HOME jsou inspirovány impresionistickým stylem, kde barvy plynule přecházejí jedna do druhé a vytváří jemný efekt stínování. Kombinace odstínů hnědé, béžové, krémové a šedé vytváří... Číst dále
Kde koupit nejlevněji
| Obchod | Dostupnost | Cena | |
|---|---|---|---|
| Nej-koberce.cz Nejlevnější | Skladem | 1 183 Kč | Do obchodu |
Popis produktu
Koberce z kolekce HOME jsou inspirovány impresionistickým stylem, kde barvy plynule přecházejí jedna do druhé a vytváří jemný efekt stínování. Kombinace odstínů hnědé, béžové, krémové a šedé vytváří harmonický vzor, který se hodí do moderního i klasického interiéru. Díky kvalitní tepelně upravené přízi jsou koberce příjemné na dotek. Kombinací dvou technologií při výrobě vzniká efekt různých výšek vláken, což dodává koberci trojrozměrný vzhled a jedinečný charakter. ▪ Materiál: polypropylen / polyester
▪ Celková hmotnost: 2,50 kg/m²
▪ Hustota tkaní: 440 000 bodů/m²
▪ Výška vlasu: 11 mm
Parametry
| Barva | Béžová,Krémová |
|---|---|
| Výška vlasu | Nízky vlas (snadná údržba) |
| Materiál | polyester,polypropylen |
| Umístění | Kuchyně,Obývací pokoj,Ložnice |
| Speciální vlastnosti | Vhodný pro podlahové topení |
| Vzor | Abstraktní vzory |
| Kolekce | HOME |
| Tvar | Obdélník |
| Rozměr | 80x150 cm |
| šířka | 80 cm |
| délka | 150 cm |
Doplňkové informace
| Kategorie | Moderní koberce |
|---|---|
| Výrobce: Nej-koberce | Nej-koberce — Moderní koberce |
| Barva: Béžová,Krémová | Béžová,Krémová — Moderní koberce |
| délka: 150 cm | 150 cm — Moderní koberce |
| Kolekce: HOME | HOME — Moderní koberce |
| Materiál: polyester,polypropylen | polyester,polypropylen — Moderní koberce |
| Rozměr: 80x150 cm | 80x150 cm — Moderní koberce |
| šířka: 80 cm | 80 cm — Moderní koberce |
| Speciální vlastnosti: Vhodný pro podlahové topení | Vhodný pro podlahové topení — Moderní koberce |
| Tvar: Obdélník | Obdélník — Moderní koberce |
| Umístění: Kuchyně,Obývací pokoj,Ložnice | Kuchyně,Obývací pokoj,Ložnice — Moderní koberce |
| Výška vlasu: Nízky vlas (snadná údržba) | Nízky vlas (snadná údržba) — Moderní koberce |
| Vzor: Abstraktní vzory | Abstraktní vzory — Moderní koberce |