Koberec JUNIOR 52243.801 dráhy, modrý
Výrobce: Nej-koberce
Skladem (1 Obchod)
Nejlevněji — 597 Kč
Koberec JUNIOR dětským vzorům v kombinaci s tlumenými barvami navodí v dětském pokoji pohádkovou atmosféru. Koberec má krátký vlas, který nepronikne ani do nejmenších prvků hraček nebo kostek.... Číst dále
Kde koupit nejlevněji
| Obchod | Dostupnost | Cena | |
|---|---|---|---|
| Nej-koberce.cz Nejlevnější | Skladem | 597 Kč | Do obchodu |
Popis produktu
Koberec JUNIOR dětským vzorům v kombinaci s tlumenými barvami navodí v dětském pokoji pohádkovou atmosféru. Koberec má krátký vlas, který nepronikne ani do nejmenších prvků hraček nebo kostek. Vyrobeno ze 100% polyesteru - materiál šetrný k alergikům a dětem. Koberec lze prát v pračce při teplotě nepřevyšující 30°C, díky čemuž je udržování v čistotě velmi jednoduché a nevyžaduje příliš mnoho času. Protiskluzový spodek zabraňuje posouvání produktu po podlaze, což výrazně zvyšuje úroveň bezpečnosti v místnosti. Koberec má certifikát OEKO-TEX. Ostatní informace
Celková tloušťka: 5 mm
Celková hmotnost: cca 0,70 kg/m2
Materiál: 100% polyester
Parametry
| Barva | Modrá |
|---|---|
| Výška vlasu | Nízky vlas (snadná údržba) |
| Materiál | polyester |
| Umístění | Dětský pokoj |
| Speciální vlastnosti | Pratelný,Protiskluzový,Vhodný pro podlahové topení |
| Vzor | Dětský vzor |
| Kolekce | Junior |
| Tvar | Obdélník |
| Rozměr | 80x150 cm |
| šířka | 80 cm |
| délka | 150 cm |
Doplňkové informace
| Kategorie | Koberce pro kluky |
|---|---|
| Výrobce: Nej-koberce | Nej-koberce — Koberce pro kluky |
| Barva: Modrá | Modrá — Koberce pro kluky |
| délka: 150 cm | 150 cm — Koberce pro kluky |
| Kolekce: Junior | Junior — Koberce pro kluky |
| Materiál: polyester | polyester — Koberce pro kluky |
| Rozměr: 80x150 cm | 80x150 cm — Koberce pro kluky |
| šířka: 80 cm | 80 cm — Koberce pro kluky |
| Tvar: Obdélník | Obdélník — Koberce pro kluky |
| Umístění: Dětský pokoj | Dětský pokoj — Koberce pro kluky |
| Výška vlasu: Nízky vlas (snadná údržba) | Nízky vlas (snadná údržba) — Koberce pro kluky |
| Vzor: Dětský vzor | Dětský vzor — Koberce pro kluky |