Koberec KIDDY UNICORN
Výrobce: Nej-koberce
Skladem (1 Obchod)
Nejlevněji — 2 282 Kč
Nejnovější kolekce Kiddy je jednou z našich nejkrásnějších dětských kolekcí a splní očekávání rodičů i jejich dětí. Potěší jemnými, stylovými barvami a nejvyšší kvalitou zpracování. Důraz na nejmenší... Číst dále
Kde koupit nejlevněji
| Obchod | Dostupnost | Cena | |
|---|---|---|---|
| Nej-koberce.cz Nejlevnější | Skladem | 2 282 Kč | Do obchodu |
Popis produktu
Nejnovější kolekce Kiddy je jednou z našich nejkrásnějších dětských kolekcí a splní očekávání rodičů i jejich dětí. Potěší jemnými, stylovými barvami a nejvyšší kvalitou zpracování. Důraz na nejmenší detaily a použití stočených vláken z nich činí ideální, odolný a pohodlný doplněk na dlouhá léta. Krátké štětiny usnadňují čištění a vysávání, zabraňují usazování prachu, jsou antistatické a antialergické. Materiál: polyesterCelková hmotnost: 1,50 kg/m2
Výška vlasu: 10 mm
Parametry
| Barva | Růžová,Fialová,Modrá,Žlutá,Zelená |
|---|---|
| Výška vlasu | Nízky vlas (snadná údržba) |
| Materiál | polyester |
| Umístění | Dětský pokoj |
| Speciální vlastnosti | Vhodný pro podlahové topení |
| Vzor | Dětský vzor |
| Kolekce | Kiddy |
| Tvar | Obdélník |
| Rozměr | 120x160 cm |
| šířka | 120 cm |
| délka | 160 cm |
Doplňkové informace
| Kategorie | Dětské koberce |
|---|---|
| Výrobce: Nej-koberce | Nej-koberce — Dětské koberce |
| Barva: Růžová,Fialová,Modrá,Žlutá,Zelená | Růžová,Fialová,Modrá,Žlutá,Zelená — Dětské koberce |
| délka: 160 cm | 160 cm — Dětské koberce |
| Kolekce: Kiddy | Kiddy — Dětské koberce |
| Materiál: polyester | polyester — Dětské koberce |
| Rozměr: 120x160 cm | 120x160 cm — Dětské koberce |
| šířka: 120 cm | 120 cm — Dětské koberce |
| Speciální vlastnosti: Vhodný pro podlahové topení | Vhodný pro podlahové topení — Dětské koberce |
| Tvar: Obdélník | Obdélník — Dětské koberce |
| Umístění: Dětský pokoj | Dětský pokoj — Dětské koberce |
| Výška vlasu: Nízky vlas (snadná údržba) | Nízky vlas (snadná údržba) — Dětské koberce |
| Vzor: Dětský vzor | Dětský vzor — Dětské koberce |