Koberec LAZUR C941A bílý / žlutý
Výrobce: Nej-koberce
Skladem (1 Obchod)
Nejlevněji — 881 Kč
Kolekce koberců Lazur obsahuje koberce, které jsou měkké a příjemné na dotek díky použití speciální polypropylenové příze. Navíc se snadno čistí. Štětiny jsou vytvarované do vzorů, což dává... Číst dále
Kde koupit nejlevněji
| Obchod | Dostupnost | Cena | |
|---|---|---|---|
| Nej-koberce.cz Nejlevnější | Skladem | 881 Kč | Do obchodu |
Popis produktu
Kolekce koberců Lazur obsahuje koberce, které jsou měkké a příjemné na dotek díky použití speciální polypropylenové příze. Navíc se snadno čistí. Štětiny jsou vytvarované do vzorů, což dává trojrozměrný efekt. Tyto koberce jsou velmi vhodné pro jakýkoliv interiér.
▪ Výška :. Cca 8-9 mm
▪ Celková hmotnost :. od 1,40 kg / m2
▪ materiál 100% polypropylen
Parametry
| Barva | Šedá,Žlutá |
|---|---|
| Výška vlasu | Nízky vlas (snadná údržba) |
| Materiál | polypropylen |
| Umístění | Kuchyně,Obývací pokoj,Ložnice |
| Speciální vlastnosti | Vhodný pro podlahové topení |
| Vzor | Geometrické vzory |
| Kolekce | LAZUR |
| Tvar | Obdélník |
| Rozměr | 120x170 cm |
| šířka | 120 cm |
| délka | 170 cm |
Doplňkové informace
| Kategorie | Moderní koberce |
|---|---|
| Výrobce: Nej-koberce | Nej-koberce — Moderní koberce |
| Barva: Šedá,Žlutá | Šedá,Žlutá — Moderní koberce |
| délka: 170 cm | 170 cm — Moderní koberce |
| Kolekce: LAZUR | LAZUR — Moderní koberce |
| Materiál: polypropylen | polypropylen — Moderní koberce |
| Rozměr: 120x170 cm | 120x170 cm — Moderní koberce |
| šířka: 120 cm | 120 cm — Moderní koberce |
| Speciální vlastnosti: Vhodný pro podlahové topení | Vhodný pro podlahové topení — Moderní koberce |
| Tvar: Obdélník | Obdélník — Moderní koberce |
| Umístění: Kuchyně,Obývací pokoj,Ložnice | Kuchyně,Obývací pokoj,Ložnice — Moderní koberce |
| Výška vlasu: Nízky vlas (snadná údržba) | Nízky vlas (snadná údržba) — Moderní koberce |
| Vzor: Geometrické vzory | Geometrické vzory — Moderní koberce |