Koberec Lima 9553A krémový / modrý
Výrobce: Nej-koberce
Skladem (1 Obchod)
Nejlevněji — 1 468 Kč
Koberce Lima je kolekce určená do moderních interiérů. Měkký, na dotek příjemný vlas v pastelových barvách, geometrický vzor s imitací mramoru dodá Vašemu bytu teplo a útulnost. ▪ Výška vlasu: 11 mm... Číst dále
Kde koupit nejlevněji
| Obchod | Dostupnost | Cena | |
|---|---|---|---|
| Nej-koberce.cz Nejlevnější | Skladem | 1 468 Kč | Do obchodu |
Popis produktu
Koberce Lima je kolekce určená do moderních interiérů. Měkký, na dotek příjemný vlas v pastelových barvách, geometrický vzor s imitací mramoru dodá Vašemu bytu teplo a útulnost.
▪ Výška vlasu: 11 mm
▪ Celková hmotnost: 1750g/m2
▪ Materiál: 100% Polypropylen
Parametry
| Barva | Krémová,Modrá |
|---|---|
| Výška vlasu | Nízky vlas (snadná údržba) |
| Materiál | polypropylen |
| Umístění | Ložnice,Obývací pokoj |
| Speciální vlastnosti | Vhodný pro podlahové topení |
| Vzor | Moderní vzor,Geometrické vzory |
| Kolekce | Lima |
| Tvar | Obdélník |
| Rozměr | 120x170 cm |
| šířka | 120 cm |
| délka | 170 cm |
Doplňkové informace
| Kategorie | Moderní koberce |
|---|---|
| Výrobce: Nej-koberce | Nej-koberce — Moderní koberce |
| Barva: Krémová,Modrá | Krémová,Modrá — Moderní koberce |
| délka: 170 cm | 170 cm — Moderní koberce |
| Kolekce: Lima | Lima — Moderní koberce |
| Materiál: polypropylen | polypropylen — Moderní koberce |
| Rozměr: 120x170 cm | 120x170 cm — Moderní koberce |
| šířka: 120 cm | 120 cm — Moderní koberce |
| Speciální vlastnosti: Vhodný pro podlahové topení | Vhodný pro podlahové topení — Moderní koberce |
| Tvar: Obdélník | Obdélník — Moderní koberce |
| Umístění: Ložnice,Obývací pokoj | Ložnice,Obývací pokoj — Moderní koberce |
| Výška vlasu: Nízky vlas (snadná údržba) | Nízky vlas (snadná údržba) — Moderní koberce |
| Vzor: Moderní vzor,Geometrické vzory | Moderní vzor,Geometrické vzory — Moderní koberce |