Koberec MIRADA 5416 Pudrový( Pudra ) Fredzle
Výrobce: Nej-koberce
Skladem (1 Obchod)
Nejlevněji — 4 714 Kč
Vysoce kvalitní kusový koberec s moderním designem na doplnění každého bytového interiéru. Hýčkejte své chodidla a dopřejte jim měkký došlap. ▪ výška vlasu :. Cca 16 mm ▪ Celková hmotnost :. Cca 3,60... Číst dále
Kde koupit nejlevněji
| Obchod | Dostupnost | Cena | |
|---|---|---|---|
| Nej-koberce.cz Nejlevnější | Skladem | 4 714 Kč | Do obchodu |
Popis produktu
Vysoce kvalitní kusový koberec s moderním designem na doplnění každého bytového interiéru. Hýčkejte své chodidla a dopřejte jim měkký došlap.
▪ výška vlasu :. Cca 16 mm
▪ Celková hmotnost :. Cca 3,60 kg / m2
▪ materiál 88% Akryl, 12% Polyester
Parametry
| Barva | Krémová,Bíla,Růžová |
|---|---|
| Výška vlasu | Nízky vlas (snadná údržba) |
| Materiál | polyester,akryl |
| Umístění | Kuchyně,Ložnice,Obývací pokoj |
| Speciální vlastnosti | Vhodný pro podlahové topení |
| Vzor | Orientální vzory |
| Kolekce | Mirada |
| Tvar | Obdélník |
| Rozměr | 80x300 cm |
| šířka | 80 cm |
| délka | 300 cm |
Doplňkové informace
| Kategorie | Luxusní koberce |
|---|---|
| Výrobce: Nej-koberce | Nej-koberce — Luxusní koberce |
| Barva: Krémová,Bíla,Růžová | Krémová,Bíla,Růžová — Luxusní koberce |
| délka: 300 cm | 300 cm — Luxusní koberce |
| Kolekce: Mirada | Mirada — Luxusní koberce |
| Materiál: polyester,akryl | polyester,akryl — Luxusní koberce |
| Rozměr: 80x300 cm | 80x300 cm — Luxusní koberce |
| šířka: 80 cm | 80 cm — Luxusní koberce |
| Speciální vlastnosti: Vhodný pro podlahové topení | Vhodný pro podlahové topení — Luxusní koberce |
| Tvar: Obdélník | Obdélník — Luxusní koberce |
| Umístění: Kuchyně,Ložnice,Obývací pokoj | Kuchyně,Ložnice,Obývací pokoj — Luxusní koberce |
| Výška vlasu: Nízky vlas (snadná údržba) | Nízky vlas (snadná údržba) — Luxusní koberce |
| Vzor: Orientální vzory | Orientální vzory — Luxusní koberce |