Koberec Misha E938A krémový
Výrobce: Nej-koberce
Skladem (1 Obchod)
Nejlevněji — 2 275 Kč
Kolekce MISHA vytváří útulnou atmosféru v každém obývacím pokoji. Za svůj působivý vzhled vděčí speciálním vlastnostem polyesterových vláken. Hedvábná příze umožňuje, aby intenzita barvy vypadala... Číst dále
Kde koupit nejlevněji
| Obchod | Dostupnost | Cena | |
|---|---|---|---|
| Nej-koberce.cz Nejlevnější | Skladem | 2 275 Kč | Do obchodu |
Popis produktu
Kolekce MISHA vytváří útulnou atmosféru v každém obývacím pokoji. Za svůj působivý vzhled vděčí speciálním vlastnostem polyesterových vláken. Hedvábná příze umožňuje, aby intenzita barvy vypadala dynamicky v závislosti na dopadu světla a úhlu pohledu. Koberce MISHA jsou odolné, trvanlivé a nenáročné na údržbu. ▪ Celková tloušťka: 11 mm
▪ Celková hmotnost: Cca 2,15 kg/m2
▪ Materiál: 40% polyester, 60% polypropylen
Parametry
| Barva | Krémová |
|---|---|
| Výška vlasu | Nízky vlas (snadná údržba) |
| Materiál | polyester,polypropylen |
| Umístění | Kuchyně,Obývací pokoj,Ložnice |
| Speciální vlastnosti | Vhodný pro podlahové topení |
| Vzor | Geometrické vzory |
| Kolekce | Misha |
| Tvar | Obdélník |
| Rozměr | 140x190 cm |
| šířka | 140 cm |
| délka | 190 cm |
Doplňkové informace
| Kategorie | Jednobarevné koberce |
|---|---|
| Výrobce: Nej-koberce | Nej-koberce — Jednobarevné koberce |
| Barva: Krémová | Krémová — Jednobarevné koberce |
| délka: 190 cm | 190 cm — Jednobarevné koberce |
| Kolekce: Misha | Misha — Jednobarevné koberce |
| Materiál: polyester,polypropylen | polyester,polypropylen — Jednobarevné koberce |
| Rozměr: 140x190 cm | 140x190 cm — Jednobarevné koberce |
| šířka: 140 cm | 140 cm — Jednobarevné koberce |
| Speciální vlastnosti: Vhodný pro podlahové topení | Vhodný pro podlahové topení — Jednobarevné koberce |
| Tvar: Obdélník | Obdélník — Jednobarevné koberce |
| Umístění: Kuchyně,Obývací pokoj,Ložnice | Kuchyně,Obývací pokoj,Ložnice — Jednobarevné koberce |
| Výška vlasu: Nízky vlas (snadná údržba) | Nízky vlas (snadná údržba) — Jednobarevné koberce |
| Vzor: Geometrické vzory | Geometrické vzory — Jednobarevné koberce |