Koberec MOYO 1 PEACH FUZZ
Výrobce: Nej-koberce
Skladem (1 Obchod)
Nejlevněji — 3 371 Kč
Shaggy koberec MOYO má mimořádně měkký vlas, proto se díky němu budete cítit pohodlně. Moderní barvy tohoto koberce dodají vašemu interiéru styl. Navíc je vyroben z vysoce kvalitního materiálu. ▪... Číst dále
Kde koupit nejlevněji
| Obchod | Dostupnost | Cena | |
|---|---|---|---|
| Nej-koberce.cz Nejlevnější | Skladem | 3 371 Kč | Do obchodu |
Popis produktu
Shaggy koberec MOYO má mimořádně měkký vlas, proto se díky němu budete cítit pohodlně. Moderní barvy tohoto koberce dodají vašemu interiéru styl. Navíc je vyroben z vysoce kvalitního materiálu. ▪ Výška vlasu: 25 mm ▪ Celková hmotnost: Cca 2,00 kg/m2 ▪ Materiál: 100% polyester
Parametry
| Barva | Oranžová |
|---|---|
| Výška vlasu | Shaggy (vysoký vlas; mäkký) |
| Materiál | polyester |
| Umístění | Kuchyně,Ložnice,Obývací pokoj |
| Speciální vlastnosti | Vhodný pro podlahové topení |
| Vzor | Bez vzoru |
| Kolekce | Moyo |
| Tvar | Obdélník |
| Rozměr | 120x160 cm |
| šířka | 120 cm |
| délka | 160 cm |
Doplňkové informace
| Kategorie | Shaggy Koberce |
|---|---|
| Výrobce: Nej-koberce | Nej-koberce — Shaggy Koberce |
| Barva: Oranžová | Oranžová — Shaggy Koberce |
| délka: 160 cm | 160 cm — Shaggy Koberce |
| Kolekce: Moyo | Moyo — Shaggy Koberce |
| Materiál: polyester | polyester — Shaggy Koberce |
| Rozměr: 120x160 cm | 120x160 cm — Shaggy Koberce |
| šířka: 120 cm | 120 cm — Shaggy Koberce |
| Speciální vlastnosti: Vhodný pro podlahové topení | Vhodný pro podlahové topení — Shaggy Koberce |
| Tvar: Obdélník | Obdélník — Shaggy Koberce |
| Umístění: Kuchyně,Ložnice,Obývací pokoj | Kuchyně,Ložnice,Obývací pokoj — Shaggy Koberce |
| Výška vlasu: Shaggy (vysoký vlas; mäkký) | Shaggy (vysoký vlas; mäkký) — Shaggy Koberce |
| Vzor: Bez vzoru | Bez vzoru — Shaggy Koberce |