Koberec Shaggy Malmo růžový
Výrobce: Nej-koberce
Skladem (1 Obchod)
Nejlevněji — 1 902 Kč
Koberec Malmo je moderní a pohodlný doplněk do každého interiéru. Tento koberec je charakteristický svojí hustou a měkkou strukturou, které poskytují nejen vynikající vizuální dojem, ale i pocit... Číst dále
Kde koupit nejlevněji
| Obchod | Dostupnost | Cena | |
|---|---|---|---|
| Nej-koberce.cz Nejlevnější | Skladem | 1 902 Kč | Do obchodu |
Popis produktu
Koberec Malmo je moderní a pohodlný doplněk do každého interiéru. Tento koberec je charakteristický svojí hustou a měkkou strukturou, které poskytují nejen vynikající vizuální dojem, ale i pocit pohodlí pod nohama. Díky svému neutrálnímu vzhledu a modernímu designu je velice všestranný a snadno se kombinuje s nábytkem a doplňky. Koberec je vyroben z kvalitních materiálů, které jsou odolné a snadno se udržují.▪ Tloušťka koberce: 20 mm
▪ Celková hmotnost: cca 1,65 kg/m2
▪ Materiál 100% polyester
Parametry
| Barva | Růžová |
|---|---|
| Výška vlasu | Shaggy (vysoký vlas; mäkký) |
| Materiál | polypropylen |
| Umístění | Kuchyně,Obývací pokoj,Ložnice |
| Speciální vlastnosti | Protiskluzový,Vhodný pro podlahové topení |
| Vzor | Bez vzoru |
| Kolekce | Malmo |
| Tvar | Obdélník |
| Rozměr | 120x170 cm |
| šířka | 120 cm |
| délka | 170 cm |
Doplňkové informace
| Kategorie | Shaggy Koberce |
|---|---|
| Výrobce: Nej-koberce | Nej-koberce — Shaggy Koberce |
| Barva: Růžová | Růžová — Shaggy Koberce |
| délka: 170 cm | 170 cm — Shaggy Koberce |
| Kolekce: Malmo | Malmo — Shaggy Koberce |
| Materiál: polypropylen | polypropylen — Shaggy Koberce |
| Rozměr: 120x170 cm | 120x170 cm — Shaggy Koberce |
| šířka: 120 cm | 120 cm — Shaggy Koberce |
| Tvar: Obdélník | Obdélník — Shaggy Koberce |
| Umístění: Kuchyně,Obývací pokoj,Ložnice | Kuchyně,Obývací pokoj,Ložnice — Shaggy Koberce |
| Výška vlasu: Shaggy (vysoký vlas; mäkký) | Shaggy (vysoký vlas; mäkký) — Shaggy Koberce |
| Vzor: Bez vzoru | Bez vzoru — Shaggy Koberce |