Koberec Naxos romby šedý
Výrobce: Nej-koberce
Skladem (1 Obchod)
Nejlevněji — 2 787 Kč
Koberce NAXOS je kolekce výjimečně elegantních koberců vedených v šedých barvách s přídavkem hnědé, zlaté nebo černé. Vlas koberce tvoří dva druhy vláken - polypropylenová příze a polyesterová příze.... Číst dále
Kde koupit nejlevněji
| Obchod | Dostupnost | Cena | |
|---|---|---|---|
| Nej-koberce.cz Nejlevnější | Skladem | 2 787 Kč | Do obchodu |
Popis produktu
Koberce NAXOS je kolekce výjimečně elegantních koberců vedených v šedých barvách s přídavkem hnědé, zlaté nebo černé. Vlas koberce tvoří dva druhy vláken - polypropylenová příze a polyesterová příze. Exkluzivní koberce Naxos skvěle doplní dekoraci obývacího pokoje, jídelny nebo ložnice. Skvěle budou vypadat také v elegantní kanceláři nebo pracovně.
Ostatní informace
Tloušťka: 12 mm
Celková hmotnost: cca 2,3 kg/m2
Materiál: 60% polypropylen / 40% polyester
Parametry
| Barva | Šedá |
|---|---|
| Výška vlasu | Nízky vlas (snadná údržba) |
| Materiál | polyester,polypropylen |
| Umístění | Kuchyně,Obývací pokoj,Ložnice |
| Speciální vlastnosti | Vhodný pro podlahové topení |
| Vzor | Geometrické vzory |
| Kolekce | Naxos |
| Tvar | Obdélník |
| Rozměr | 140x200 cm |
| šířka | 140 cm |
| délka | 200 cm |
Doplňkové informace
| Kategorie | Moderní koberce |
|---|---|
| Výrobce: Nej-koberce | Nej-koberce — Moderní koberce |
| Barva: Šedá | Šedá — Moderní koberce |
| délka: 200 cm | 200 cm — Moderní koberce |
| Kolekce: Naxos | Naxos — Moderní koberce |
| Materiál: polyester,polypropylen | polyester,polypropylen — Moderní koberce |
| Rozměr: 140x200 cm | 140x200 cm — Moderní koberce |
| šířka: 140 cm | 140 cm — Moderní koberce |
| Speciální vlastnosti: Vhodný pro podlahové topení | Vhodný pro podlahové topení — Moderní koberce |
| Tvar: Obdélník | Obdélník — Moderní koberce |
| Umístění: Kuchyně,Obývací pokoj,Ložnice | Kuchyně,Obývací pokoj,Ložnice — Moderní koberce |
| Výška vlasu: Nízky vlas (snadná údržba) | Nízky vlas (snadná údržba) — Moderní koberce |
| Vzor: Geometrické vzory | Geometrické vzory — Moderní koberce |