Koberec Ombre modrý
Výrobce: Nej-koberce
Skladem (1 Obchod)
Nejlevněji — 23 276 Kč
Vyberte si z naší nabídky koberců v různých barvách, velikostech a vzorech. Vyrobeny jsou z kvalitních materiálů a nevyžadují náročnou údržbu. Široká nabídka vám poskytuje možnost vybrat si koberec,... Číst dále
Kde koupit nejlevněji
| Obchod | Dostupnost | Cena | |
|---|---|---|---|
| Nej-koberce.cz Nejlevnější | Skladem | 23 276 Kč | Do obchodu |
Popis produktu
Vyberte si z naší nabídky koberců v různých barvách, velikostech a vzorech. Vyrobeny jsou z kvalitních materiálů a nevyžadují náročnou údržbu. Široká nabídka vám poskytuje možnost vybrat si koberec, který se bude hodit do stylu interiéru, který máte doma.
▪ výška: 9 mm
▪ materiál: 95% vlna 5% polyamid
▪ hmotnost: 3,70 kg / m2
Parametry
| Barva | Modrá |
|---|---|
| Výška vlasu | Nízky vlas (snadná údržba) |
| Materiál | vlna,polyamid |
| Umístění | Obývací pokoj,Ložnice |
| Speciální vlastnosti | Vhodný pro podlahové topení |
| Vzor | Abstraktní vzory |
| Kolekce | Ombre |
| Tvar | Obdélník |
| Rozměr | 70x240 cm |
| šířka | 70 cm |
| délka | 240 cm |
Doplňkové informace
| Kategorie | Luxusní koberce |
|---|---|
| Výrobce: Nej-koberce | Nej-koberce — Luxusní koberce |
| Barva: Modrá | Modrá — Luxusní koberce |
| délka: 240 cm | 240 cm — Luxusní koberce |
| Kolekce: Ombre | Ombre — Luxusní koberce |
| Materiál: vlna,polyamid | vlna,polyamid — Luxusní koberce |
| Rozměr: 70x240 cm | 70x240 cm — Luxusní koberce |
| šířka: 70 cm | 70 cm — Luxusní koberce |
| Speciální vlastnosti: Vhodný pro podlahové topení | Vhodný pro podlahové topení — Luxusní koberce |
| Tvar: Obdélník | Obdélník — Luxusní koberce |
| Umístění: Obývací pokoj,Ložnice | Obývací pokoj,Ložnice — Luxusní koberce |
| Výška vlasu: Nízky vlas (snadná údržba) | Nízky vlas (snadná údržba) — Luxusní koberce |
| Vzor: Abstraktní vzory | Abstraktní vzory — Luxusní koberce |