Koberec Osta Erato 48221 JC900
Výrobce: Nej-koberce
Skladem (1 Obchod)
Nejlevněji — 17 247 Kč
Vyberte si z naší nabídky moderních koberců v různých barvách, velikostech a vzorech. Vyrobeny jsou z kvalitních materiálů a nevyžadují náročnou údržbu. ▪ Výška vlasu: 9 mm ▪ Celková hmotnost: Cca... Číst dále
Kde koupit nejlevněji
| Obchod | Dostupnost | Cena | |
|---|---|---|---|
| Nej-koberce.cz Nejlevnější | Skladem | 17 247 Kč | Do obchodu |
Popis produktu
Vyberte si z naší nabídky moderních koberců v různých barvách, velikostech a vzorech. Vyrobeny jsou z kvalitních materiálů a nevyžadují náročnou údržbu. ▪ Výška vlasu: 9 mm
▪ Celková hmotnost: Cca 2,60 kg/m2
▪ Materiál: 75% polyester, 25% vlna
Parametry
| Barva | Šedá |
|---|---|
| Výška vlasu | Nízky vlas (snadná údržba) |
| Materiál | polyester,vlna |
| Umístění | Kuchyně,Obývací pokoj,Ložnice |
| Speciální vlastnosti | Vhodný pro podlahové topení |
| Vzor | Bez vzoru |
| Kolekce | Erato |
| Tvar | Obdélník |
| Rozměr | 160x230 cm |
| šířka | 160 cm |
| délka | 230 cm |
Doplňkové informace
| Kategorie | Jednobarevné koberce |
|---|---|
| Výrobce: Nej-koberce | Nej-koberce — Jednobarevné koberce |
| Barva: Šedá | Šedá — Jednobarevné koberce |
| délka: 230 cm | 230 cm — Jednobarevné koberce |
| Kolekce: Erato | Erato — Jednobarevné koberce |
| Materiál: polyester,vlna | polyester,vlna — Jednobarevné koberce |
| Rozměr: 160x230 cm | 160x230 cm — Jednobarevné koberce |
| šířka: 160 cm | 160 cm — Jednobarevné koberce |
| Speciální vlastnosti: Vhodný pro podlahové topení | Vhodný pro podlahové topení — Jednobarevné koberce |
| Tvar: Obdélník | Obdélník — Jednobarevné koberce |
| Umístění: Kuchyně,Obývací pokoj,Ložnice | Kuchyně,Obývací pokoj,Ložnice — Jednobarevné koberce |
| Výška vlasu: Nízky vlas (snadná údržba) | Nízky vlas (snadná údržba) — Jednobarevné koberce |
| Vzor: Bez vzoru | Bez vzoru — Jednobarevné koberce |