Koberec Palm 3526 béžový
Výrobce: Nej-koberce
Skladem (1 Obchod)
Nejlevněji — 384 Kč
Kolekce Palm nabízí koberce s moderním designem ve stylových barvách. Díky syntetickým vláknům ze 100% polypropylenu/BCF jsou nenáročné na údržbu a odolné vůči vlhkosti a nejrůznějším povětrnostním... Číst dále
Kde koupit nejlevněji
| Obchod | Dostupnost | Cena | |
|---|---|---|---|
| Nej-koberce.cz Nejlevnější | Skladem | 384 Kč | Do obchodu |
Popis produktu
Kolekce Palm nabízí koberce s moderním designem ve stylových barvách. Díky syntetickým vláknům ze 100% polypropylenu/BCF jsou nenáročné na údržbu a odolné vůči vlhkosti a nejrůznějším povětrnostním vlivům. Koberce z kolekce Palm jsou skutečně všestranné a stejně působivé jsou iv interiéru, především v často využívaných místnostech – v předsíni, kuchyni, nebo v obýváku.
▪ Výška vlasu: 5 mm
▪ Celková hmotnost: 1000 g/m2
▪ Materiál: 100% Polypropylen
Parametry
| Barva | Béžová |
|---|---|
| Výška vlasu | Smyčkový (velmi nízký; odolný) |
| Materiál | polypropylen |
| Umístění | Obývací pokoj,Vnější,Chodba,Kuchyně,Ložnice |
| Speciální vlastnosti | Vhodný pro podlahové topení |
| Vzor | Geometrické vzory,Abstraktní vzory |
| Kolekce | Palm |
| Tvar | Obdélník,Čtverec |
| Rozměr | 60x110 cm |
| šířka | 60 cm |
| délka | 110 cm |
Doplňkové informace
| Kategorie | Venkovní koberce |
|---|---|
| Výrobce: Nej-koberce | Nej-koberce — Venkovní koberce |
| Barva: Béžová | Béžová — Venkovní koberce |
| délka: 110 cm | 110 cm — Venkovní koberce |
| Kolekce: Palm | Palm — Venkovní koberce |
| Materiál: polypropylen | polypropylen — Venkovní koberce |
| Rozměr: 60x110 cm | 60x110 cm — Venkovní koberce |
| šířka: 60 cm | 60 cm — Venkovní koberce |
| Speciální vlastnosti: Vhodný pro podlahové topení | Vhodný pro podlahové topení — Venkovní koberce |
| Tvar: Obdélník,Čtverec | Obdélník,Čtverec — Venkovní koberce |
| Výška vlasu: Smyčkový (velmi nízký; odolný) | Smyčkový (velmi nízký; odolný) — Venkovní koberce |
| Vzor: Geometrické vzory,Abstraktní vzory | Geometrické vzory,Abstraktní vzory — Venkovní koberce |