Šňůrkový koberec Patara romby béžový
Výrobce: Nej-koberce
Skladem (2 Obchod)
Nejlevněji — 788 Kč
Šňůrkové koberce Patara jsou vyrobeny technikou ploského tkaní. Díky tomu se uplatní uvnitř i vně budovy. Skvěle se hodí jako doplněk do kuchyně, předsíně, ale také na terasu či balkon. Vzhledem k... Číst dále
Kde koupit nejlevněji
| Obchod | Dostupnost | Cena | |
|---|---|---|---|
| Nej-koberce.cz Nejlevnější | Skladem | 788 Kč | Do obchodu |
| KoberceKK.cz | Skladem | 1 057 Kč | Do obchodu |
Popis produktu
Šňůrkové koberce Patara jsou vyrobeny technikou ploského tkaní. Díky tomu se uplatní uvnitř i vně budovy. Skvěle se hodí jako doplněk do kuchyně, předsíně, ale také na terasu či balkon. Vzhledem k technikě tkaní jsou koberce Patara výbornou volbou pro majitele domácích zvířat – velmi snadno se udržují v čistotě. Tyto koberce mají mnoho výhod - jsou voděodolné, odolné vůči povětrnostním vlivům či UV záření.
Ostatní informace:
Materiál: 100% polypropylen
Celková tloušťka: 8 mm
Celková hmotnost: Cca 1,30 kg/m2
Země původu: Turecko
Parametry
| Barva | Béžová |
|---|---|
| Výška vlasu | Smyčkový (velmi nízký; odolný) |
| Materiál | Umělé vlákno |
| Umístění | Kuchyně,Obývací pokoj,Ložnice,Vnější |
| Speciální vlastnosti | Vhodný pro podlahové topení |
| Vzor | Geometrické vzory |
| Kolekce | Patara |
| Tvar | Obdélník |
| Rozměr | 80x150 cm |
| šířka | 80 cm |
| délka | 150 cm |
| Celková váha | 1400 g/m2 |
| Podklad | Bez podkladu |
| Využití | Venkovní |
| Třásně | Bez třásní |
| Typ produktu | Kusový koberec |
| Způsob výroby | Strojně dělaný |
| Typ vlasu | Smyčkový (odolný, pevný) |
| Třída kvality | Zlatá střední cesta |
| Styl | Jednobarevný |
| Specifikace materiálu | Polypropylen (vše) |
| Další vlastnosti | 3D efekt |
| Specifikace barvy | Písková béžová |
| Lemování | ano |
| Celková výška | 8 mm |
| Šířka | 80 cm |
| Délka | 150 cm |