Koberec PIERRE CARDIN ELYSEE ELY 904 BLUE
Výrobce: Nej-koberce
Skladem (1 Obchod)
Nejlevněji — 5 883 Kč
Koberec ELYSEE ELY je dokonalým řešením pro pokoje zařízené v moderním i klasickém stylu. K jejich výrobě se používají vysoce kvalitní materiály. Koberce z této série jsou skvělým řešením do... Číst dále
Kde koupit nejlevněji
| Obchod | Dostupnost | Cena | |
|---|---|---|---|
| Nej-koberce.cz Nejlevnější | Skladem | 5 883 Kč | Do obchodu |
Popis produktu
Koberec ELYSEE ELY je dokonalým řešením pro pokoje zařízené v moderním i klasickém stylu. K jejich výrobě se používají vysoce kvalitní materiály. Koberce z této série jsou skvělým řešením do obývacího pokoje, ložnice nebo kuchyně. ▪ Materiál: 40% Viskóza, 40% Tencel, 20% Akryl
Parametry
| Barva | Krémová,Modrá,Černá |
|---|---|
| Výška vlasu | Nízky vlas (snadná údržba) |
| Materiál | akryl,tencel,viskóza |
| Umístění | Kuchyně,Ložnice,Obývací pokoj |
| Speciální vlastnosti | Vhodný pro podlahové topení |
| Vzor | Abstraktní vzory |
| Kolekce | Pierre Cardin Elysee |
| Tvar | Obdélník |
| Rozměr | 120x170 cm |
| šířka | 120 cm |
| délka | 170 cm |
Doplňkové informace
| Kategorie | Luxusní koberce |
|---|---|
| Výrobce: Nej-koberce | Nej-koberce — Luxusní koberce |
| Barva: Krémová,Modrá,Černá | Krémová,Modrá,Černá — Luxusní koberce |
| délka: 170 cm | 170 cm — Luxusní koberce |
| Kolekce: Pierre Cardin Elysee | Pierre Cardin Elysee — Luxusní koberce |
| Materiál: akryl,tencel,viskóza | akryl,tencel,viskóza — Luxusní koberce |
| Rozměr: 120x170 cm | 120x170 cm — Luxusní koberce |
| šířka: 120 cm | 120 cm — Luxusní koberce |
| Speciální vlastnosti: Vhodný pro podlahové topení | Vhodný pro podlahové topení — Luxusní koberce |
| Tvar: Obdélník | Obdélník — Luxusní koberce |
| Umístění: Kuchyně,Ložnice,Obývací pokoj | Kuchyně,Ložnice,Obývací pokoj — Luxusní koberce |
| Výška vlasu: Nízky vlas (snadná údržba) | Nízky vlas (snadná údržba) — Luxusní koberce |
| Vzor: Abstraktní vzory | Abstraktní vzory — Luxusní koberce |