Koberec Romance-Elite 278 černý
Výrobce: Nej-koberce
Skladem (1 Obchod)
Nejlevněji — 790 Kč
Koberec z kolekce Romance-Elite v přírodních barvách je ideální pro domácí použití. Je vyroben z polypropylenových vláken s filcovým podkladem. Tento koberec kombinuje elegantní vzhled s dlouhou... Číst dále
Kde koupit nejlevněji
| Obchod | Dostupnost | Cena | |
|---|---|---|---|
| Nej-koberce.cz Nejlevnější | Skladem | 790 Kč | Do obchodu |
Popis produktu
Koberec z kolekce Romance-Elite v přírodních barvách je ideální pro domácí použití. Je vyroben z polypropylenových vláken s filcovým podkladem. Tento koberec kombinuje elegantní vzhled s dlouhou životností. Je mimořádně odolný a pružný, díky čemuž si zachovává svůj tvar a vzhled i po dlouhodobém používání. Polypropylenová vlákna zaručují stálost barev, protože jsou odolná vůči UV záření a neblednou. Antistatické vlastnosti materiálu snižují hromadění prachu, což z něj činí skvělou volbu pro alergiky a rodiny s dětmi. Údržba koberce je velmi jednoduchá díky jeho vysoké odolnosti vůči nečistotám a skvrnám. Je ideální volbou pro obývací pokoje, ložnice či dětské pokoje, přičemž spojuje estetickou přitažlivost s funkčností. ▪ Celková tloušťka: 18 mm
▪ Celková hmotnost: 2,800 kg/m2
▪ Materiál: 100% polypropylen
Parametry
| Barva | Antracitová,Černá |
|---|---|
| Výška vlasu | Nízky vlas (snadná údržba) |
| Materiál | polypropylen |
| Umístění | Kuchyně,Obývací pokoj,Ložnice |
| Speciální vlastnosti | Antistatický,Vhodný pro podlahové topení |
| Vzor | Bez vzoru |
| Kolekce | Romance-Elite |
| Tvar | Obdélník,Čtverec |
| Rozměr | 100x150 cm |
| šířka | 100 cm |
| délka | 150 cm |
Doplňkové informace
| Kategorie | Jednobarevné koberce |
|---|---|
| Výrobce: Nej-koberce | Nej-koberce — Jednobarevné koberce |
| Barva: Antracitová,Černá | Antracitová,Černá — Jednobarevné koberce |
| délka: 150 cm | 150 cm — Jednobarevné koberce |
| Kolekce: Romance-Elite | Romance-Elite — Jednobarevné koberce |
| Materiál: polypropylen | polypropylen — Jednobarevné koberce |
| Rozměr: 100x150 cm | 100x150 cm — Jednobarevné koberce |
| šířka: 100 cm | 100 cm — Jednobarevné koberce |
| Speciální vlastnosti: Antistatický,Vhodný pro podlahové topení | Antistatický,Vhodný pro podlahové topení — Jednobarevné koberce |
| Tvar: Obdélník,Čtverec | Obdélník,Čtverec — Jednobarevné koberce |
| Umístění: Kuchyně,Obývací pokoj,Ložnice | Kuchyně,Obývací pokoj,Ložnice — Jednobarevné koberce |
| Výška vlasu: Nízky vlas (snadná údržba) | Nízky vlas (snadná údržba) — Jednobarevné koberce |
| Vzor: Bez vzoru | Bez vzoru — Jednobarevné koberce |