Koberec Romance-Elite 78 černý
Výrobce: Nej-koberce
Skladem (1 Obchod)
Nejlevněji — 790 Kč
Koberce Romance-Elite zapadnou díky svému jednoduchému designu do každého interiéru. Jsou vyrobeny v příjemných barevných odstínech, což dodá každé místnosti teplo a útulnost. Jsou vyrobeny z... Číst dále
Kde koupit nejlevněji
| Obchod | Dostupnost | Cena | |
|---|---|---|---|
| Nej-koberce.cz Nejlevnější | Skladem | 790 Kč | Do obchodu |
Popis produktu
Koberce Romance-Elite zapadnou díky svému jednoduchému designu do každého interiéru. Jsou vyrobeny v příjemných barevných odstínech, což dodá každé místnosti teplo a útulnost. Jsou vyrobeny z kvalitního materiálu, který jim dodává odolnost a trvanlivost. ▪ Výška vlasu: 18 mm
▪ Celková hmotnost: 2,80 kg/m2
▪ Materiál: 100% polypropylen
Parametry
| Barva | Antracitová |
|---|---|
| Výška vlasu | Nízky vlas (snadná údržba) |
| Materiál | polypropylen |
| Umístění | Kuchyně,Obývací pokoj,Ložnice |
| Speciální vlastnosti | Antistatický,Vhodný pro podlahové topení |
| Vzor | Bez vzoru |
| Kolekce | Romance-Elite |
| Tvar | Obdélník,Čtverec |
| Rozměr | 100x150 cm |
| šířka | 100 cm |
| délka | 150 cm |
Doplňkové informace
| Kategorie | Jednobarevné koberce |
|---|---|
| Výrobce: Nej-koberce | Nej-koberce — Jednobarevné koberce |
| Barva: Antracitová | Antracitová — Jednobarevné koberce |
| délka: 150 cm | 150 cm — Jednobarevné koberce |
| Kolekce: Romance-Elite | Romance-Elite — Jednobarevné koberce |
| Materiál: polypropylen | polypropylen — Jednobarevné koberce |
| Rozměr: 100x150 cm | 100x150 cm — Jednobarevné koberce |
| šířka: 100 cm | 100 cm — Jednobarevné koberce |
| Speciální vlastnosti: Antistatický,Vhodný pro podlahové topení | Antistatický,Vhodný pro podlahové topení — Jednobarevné koberce |
| Tvar: Obdélník,Čtverec | Obdélník,Čtverec — Jednobarevné koberce |
| Umístění: Kuchyně,Obývací pokoj,Ložnice | Kuchyně,Obývací pokoj,Ložnice — Jednobarevné koberce |
| Výška vlasu: Nízky vlas (snadná údržba) | Nízky vlas (snadná údržba) — Jednobarevné koberce |
| Vzor: Bez vzoru | Bez vzoru — Jednobarevné koberce |