Koberec Salsa 0976A hnědý / červený
Výrobce: Nej-koberce
Skladem (1 Obchod)
Nejlevněji — 4 455 Kč
Koberec SALSA je elegantním a vkusným doplňkem, který přidá do vašeho interiéru nádech jemnosti a moderního stylu. Koberec je vyroben z kvalitních materiálů, které zaručují dlouhou životnost a... Číst dále
Kde koupit nejlevněji
| Obchod | Dostupnost | Cena | |
|---|---|---|---|
| Nej-koberce.cz Nejlevnější | Skladem | 4 455 Kč | Do obchodu |
Popis produktu
Koberec SALSA je elegantním a vkusným doplňkem, který přidá do vašeho interiéru nádech jemnosti a moderního stylu. Koberec je vyroben z kvalitních materiálů, které zaručují dlouhou životnost a pohodlný pocit při chůzi. Díky své univerzálnosti a modernímu designu se snadno kombinuje s různými styly nábytku a dekorací.
Parametry produktu:▪ Celková hmotnost: 1,85 kg/m2
▪ Výška vlasu: 8-9 mm
▪ Materiál: polypropylen
Parametry
| Barva | Vícebarevná |
|---|---|
| Výška vlasu | Nízky vlas (snadná údržba) |
| Materiál | polypropylen |
| Umístění | Ložnice,Kuchyně,Obývací pokoj |
| Speciální vlastnosti | Vhodný pro podlahové topení |
| Vzor | Geometrické vzory |
| Kolekce | Salsa |
| Tvar | Obdélník |
| Rozměr | 240x340 cm |
| šířka | 240 cm |
| délka | 340 cm |
Doplňkové informace
| Kategorie | Moderní koberce |
|---|---|
| Výrobce: Nej-koberce | Nej-koberce — Moderní koberce |
| Barva: Vícebarevná | Vícebarevná — Moderní koberce |
| délka: 340 cm | 340 cm — Moderní koberce |
| Kolekce: Salsa | Salsa — Moderní koberce |
| Materiál: polypropylen | polypropylen — Moderní koberce |
| Rozměr: 240x340 cm | 240x340 cm — Moderní koberce |
| šířka: 240 cm | 240 cm — Moderní koberce |
| Speciální vlastnosti: Vhodný pro podlahové topení | Vhodný pro podlahové topení — Moderní koberce |
| Tvar: Obdélník | Obdélník — Moderní koberce |
| Umístění: Ložnice,Kuchyně,Obývací pokoj | Ložnice,Kuchyně,Obývací pokoj — Moderní koberce |
| Výška vlasu: Nízky vlas (snadná údržba) | Nízky vlas (snadná údržba) — Moderní koberce |
| Vzor: Geometrické vzory | Geometrické vzory — Moderní koberce |