Koberec Salsa jetel šedý kruh
Výrobce: Nej-koberce
Skladem (2 Obchod)
Nejlevněji — 1 631 Kč
Koberce Salsa jsou kolekcí shaggy koberců. Tento motiv kolekce si získal mimořádnou oblibu pro svoji nadčasovost a univerzalismus. Vlas koberce je vyroben z mimořádně měkké a na dotek příjemné příze... Číst dále
Kde koupit nejlevněji
| Obchod | Dostupnost | Cena | |
|---|---|---|---|
| Nej-koberce.cz Nejlevnější | Skladem | 1 631 Kč | Do obchodu |
| KoberceKK.cz | Skladem | 2 257 Kč | Do obchodu |
Popis produktu
Koberce Salsa jsou kolekcí shaggy koberců. Tento motiv kolekce si získal mimořádnou oblibu pro svoji nadčasovost a univerzalismus. Vlas koberce je vyroben z mimořádně měkké a na dotek příjemné příze PP Heat Set Frize. Koberce z této kolekce skvěle doplní dekoraci obývacího pokoje, ložnice nebo pokoje pro teenagery. Jsou odolné vůči zabarvení a deformaci. Koberce Salsa budou lahodit oku svým originálním designem a intenzitou barev po mnoho let.Ostatní informaceVýška vlasu: 30 mmCelková hmotnost: cca 2,1 kg/m2Materiál: 100% polypropylen
Parametry
| Barva | Šedá |
|---|---|
| Výška vlasu | 30 mm |
| Materiál | Umělé vlákno |
| Umístění | Kuchyně,Obývací pokoj,Ložnice |
| Speciální vlastnosti | Vhodný pro podlahové topení |
| Vzor | Moderní |
| Kolekce | Salsa |
| Tvar | Kruh |
| Rozměr | 160x160 cm |
| šířka | 1 cm |
| Hustota vlasu | 51 500 n./m2 |
| Celková váha | 2100 g/m2 |
| Podklad | Textil |
| Využití | Vnitřní |
| Třásně | Bez třásní |
| Typ produktu | Kusový koberec |
| Způsob výroby | Strojně dělaný |
| Typ vlasu | Shaggy (vysoký, měkký) |
| Třída kvality | Zlatá střední cesta |
| Styl | Moderní |
| Specifikace materiálu | Polypropylen (vše) |
| Další vlastnosti | Měkký - příjemný na dotyk |
| Země původu | Turecko |
| Specifikace barvy | Světle šedá |
| Lemování | ano |
| Celková výška | 32 mm |
| Šířka | 160 cm |
| Délka | 160 cm |