Koberec SHAGGY DE LUXE / EVO SHAGGY 8000/195 černý
Výrobce: Nej-koberce
Skladem (1 Obchod)
Nejlevněji — 382 Kč
Kolekce Shaggy de Luxe obsahuje koberce a běhouny s mimořádně dlouhým a hustým vlasem. Jejich výška vlasu působí jako izolační vrstva, která zabraňuje úniku tepla z místnosti. Použití zvlněného... Číst dále
Kde koupit nejlevněji
| Obchod | Dostupnost | Cena | |
|---|---|---|---|
| Nej-koberce.cz Nejlevnější | Skladem | 382 Kč | Do obchodu |
Popis produktu
Kolekce Shaggy de Luxe obsahuje koberce a běhouny s mimořádně dlouhým a hustým vlasem. Jejich výška vlasu působí jako izolační vrstva, která zabraňuje úniku tepla z místnosti. Použití zvlněného vlákna činí z používání tohoto koberce skutečný požitek a jeho vysoká odolnost zaručuje dlouhé používání. Materiál: polypropylen
Celková hmotnost: 1,70 kg/m2
Výška vlasu: 30 mm
Parametry
| Barva | Černá |
|---|---|
| Výška vlasu | Shaggy (vysoký vlas; mäkký) |
| Materiál | polypropylen |
| Umístění | Kuchyně,Obývací pokoj,Ložnice |
| Speciální vlastnosti | Vhodný pro podlahové topení |
| Vzor | Bez vzoru |
| Kolekce | SHAGGY DE LUXE / EVO SHAGGY |
| Tvar | Obdélník |
| Rozměr | 50x90 cm |
| šířka | 50 cm |
| délka | 90 cm |
Doplňkové informace
| Kategorie | Jednobarevné koberce |
|---|---|
| Výrobce: Nej-koberce | Nej-koberce — Jednobarevné koberce |
| Barva: Černá | Černá — Jednobarevné koberce |
| délka: 90 cm | 90 cm — Jednobarevné koberce |
| Kolekce: SHAGGY DE LUXE / EVO SHAGGY | SHAGGY DE LUXE / EVO SHAGGY — Jednobarevné koberce |
| Materiál: polypropylen | polypropylen — Jednobarevné koberce |
| Rozměr: 50x90 cm | 50x90 cm — Jednobarevné koberce |
| šířka: 50 cm | 50 cm — Jednobarevné koberce |
| Speciální vlastnosti: Vhodný pro podlahové topení | Vhodný pro podlahové topení — Jednobarevné koberce |
| Tvar: Obdélník | Obdélník — Jednobarevné koberce |
| Umístění: Kuchyně,Obývací pokoj,Ložnice | Kuchyně,Obývací pokoj,Ložnice — Jednobarevné koberce |
| Výška vlasu: Shaggy (vysoký vlas; mäkký) | Shaggy (vysoký vlas; mäkký) — Jednobarevné koberce |
| Vzor: Bez vzoru | Bez vzoru — Jednobarevné koberce |