Koberec SIZAL BOHO 39038069 krém
Výrobce: Nej-koberce
Skladem (1 Obchod)
Nejlevněji — 986 Kč
Koberec z kolekce SIZAL BOHO je perfektní koberec pro ty, který si touží netradičním způsobem ozvláštnit atmosféru domova. Kromě toho také překvapí dobrou kvalitou, vysokou odolností a snadnou... Číst dále
Kde koupit nejlevněji
| Obchod | Dostupnost | Cena | |
|---|---|---|---|
| Nej-koberce.cz Nejlevnější | Skladem | 986 Kč | Do obchodu |
Popis produktu
Koberec z kolekce SIZAL BOHO je perfektní koberec pro ty, který si touží netradičním způsobem ozvláštnit atmosféru domova. Kromě toho také překvapí dobrou kvalitou, vysokou odolností a snadnou údržbou. Navíc je možné jej umístit i do venkovních prostor (balkon, terasa).
▪ výška vlasu: Cca 8 mm
▪ Celková hmotnost: Cca 1,50 kg / m2
▪ materiál: 100% polypropylen
Parametry
| Barva | Krémová |
|---|---|
| Výška vlasu | Smyčkový (velmi nízký; odolný) |
| Materiál | polypropylen,sisal |
| Umístění | Vnější,Kuchyně,Obývací pokoj |
| Speciální vlastnosti | Vhodný pro podlahové topení |
| Vzor | Geometrické vzory |
| Kolekce | Sizal boho |
| Tvar | Obdélník |
| Rozměr | 80x150 cm |
| šířka | 80 cm |
| délka | 150 cm |
Doplňkové informace
| Kategorie | Moderní koberce |
|---|---|
| Výrobce: Nej-koberce | Nej-koberce — Moderní koberce |
| Barva: Krémová | Krémová — Moderní koberce |
| délka: 150 cm | 150 cm — Moderní koberce |
| Kolekce: Sizal boho | Sizal boho — Moderní koberce |
| Materiál: polypropylen,sisal | polypropylen,sisal — Moderní koberce |
| Rozměr: 80x150 cm | 80x150 cm — Moderní koberce |
| šířka: 80 cm | 80 cm — Moderní koberce |
| Speciální vlastnosti: Vhodný pro podlahové topení | Vhodný pro podlahové topení — Moderní koberce |
| Tvar: Obdélník | Obdélník — Moderní koberce |
| Umístění: Vnější,Kuchyně,Obývací pokoj | Vnější,Kuchyně,Obývací pokoj — Moderní koberce |
| Výška vlasu: Smyčkový (velmi nízký; odolný) | Smyčkový (velmi nízký; odolný) — Moderní koberce |
| Vzor: Geometrické vzory | Geometrické vzory — Moderní koberce |