Koberec SIZAL COLOR 47278306 Linie, trojúhelníky béžový / modrý
Výrobce: Nej-koberce
Skladem (1 Obchod)
Nejlevněji — 498 Kč
Kusový koberec s moderním designem na doplnění každého bytového interiéru. Kromě toho také překvapí dobrou kvalitou, vysokou odolností a snadnou údržbou. Navíc je možné jej umístit i do venkovních... Číst dále
Kde koupit nejlevněji
| Obchod | Dostupnost | Cena | |
|---|---|---|---|
| Nej-koberce.cz Nejlevnější | Skladem | 498 Kč | Do obchodu |
Popis produktu
Kusový koberec s moderním designem na doplnění každého bytového interiéru. Kromě toho také překvapí dobrou kvalitou, vysokou odolností a snadnou údržbou. Navíc je možné jej umístit i do venkovních prostor (balkon, terasa).
▪ výška vlasu: Cca 6 mm
▪ celková hmotnost: Cca 1,70 kg / m2
▪ materiál: 100% polypropylen
Parametry
| Barva | Béžová,Modrá |
|---|---|
| Výška vlasu | Smyčkový (velmi nízký; odolný) |
| Materiál | polypropylen,sisal |
| Umístění | Vnější,Ložnice,Obývací pokoj |
| Speciální vlastnosti | Vhodný pro podlahové topení |
| Vzor | Geometrické vzory |
| Kolekce | Color |
| Tvar | Obdélník |
| Rozměr | 60x110 cm |
| šířka | 60 cm |
| délka | 110 cm |
Doplňkové informace
| Kategorie | Moderní koberce |
|---|---|
| Výrobce: Nej-koberce | Nej-koberce — Moderní koberce |
| Barva: Béžová,Modrá | Béžová,Modrá — Moderní koberce |
| délka: 110 cm | 110 cm — Moderní koberce |
| Kolekce: Color | Color — Moderní koberce |
| Materiál: polypropylen,sisal | polypropylen,sisal — Moderní koberce |
| Rozměr: 60x110 cm | 60x110 cm — Moderní koberce |
| šířka: 60 cm | 60 cm — Moderní koberce |
| Speciální vlastnosti: Vhodný pro podlahové topení | Vhodný pro podlahové topení — Moderní koberce |
| Tvar: Obdélník | Obdélník — Moderní koberce |
| Umístění: Vnější,Ložnice,Obývací pokoj | Vnější,Ložnice,Obývací pokoj — Moderní koberce |
| Výška vlasu: Smyčkový (velmi nízký; odolný) | Smyčkový (velmi nízký; odolný) — Moderní koberce |
| Vzor: Geometrické vzory | Geometrické vzory — Moderní koberce |